I letos můžete nominovat nejúspěšnější sportovce Pardubicka

25.11.

I letos můžete nominovat nejúspěšnější sportovce Pardubicka

24.11.2016 | Máte ve svém okolí někoho, kdo by si zasloužil za své sportovní výkony ocenit? Pak jej můžete navrhnout jako kandidáta na vyhlášení mezi Nejúspěšnější sportovce Pardubicka za rok 2016. Nominovaní sportovci či sportovní kolektivy však musí splňovat jistá kritéria. Základní podmínkou je členství ve sportovní organizaci nebo spolku se sídlem na území Pardubického regionu.
Město Pardubice bude vyhlašovat oceněné v kategoriích jednotlivci – dorost (junioři), dospělí, zdravotně postižení, trenéři (cvičitelé), a pak také v kategoriích kolektivy – dorost, dospělí. Kromě toho mohou být oceněny opravdu mimořádné výkony v kategorii žactva, dorostu (juniorů) a dospělých (seniorů). Nominovaní sportovci mohou získat ocenění také za mimořádné zásluhy o tělovýchovu a sport v kategoriích sportovec, trenér (cvičitel) a funkcionář.
Návrhy se předkládají za sportovní výsledky získané za rok 2016 v prestižních soutěžích. Oceněni tak budou ti, kteří obsadili přední místa na olympijských hrách, paralympiádě, mistrovstvích světa či Evropy, světových a evropských pohárech nebo v dalších soutěžích světové a evropské úrovně. Ceny mohou být uděleny i za získání titulu mistr či mistryně ČR v jednotlivcích a u kolektivů za umístění na medailových místech na mistrovství ČR.
Své návrhy musí žadatelé předložit písemně s uvedením následujících údajů – jméno a příjmení navrhovaného, datum jeho narození, kterého klubu či oddílu je členem, e-mailový a telefonní kontakt, dosažené výsledky a v případě trenérů (cvičitelů) nesmí v žádostech chybět ani výsledky jejich svěřenců. Takto zpracované návrhy zasílejte na adresy kazimir.svoboda@mmp.cz nebo ondrej.kopecky@mmp.cz. Pro případné dotazy můžete volat na telefonní čísla 466 859 473 či 466 859 513.
Uzávěrka předkládaných návrhů je ve středu 14. prosince 2016. Samotné slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců Pardubicka za rok 2016 proběhne 12. ledna 2017 od 18 hodin v Kulturním domě Hronovická.

Další zprávy z kategorie "Sport"

31.7.

Město bude koordinovat lávku přes nádraží

Záměr spojit městské části lávkou vyhrál nad výstavbou podchodu, pro Pardubice je nadchod totiž cenově výhodnější. Realizace lávky vyjde město na necelých 10 milionů korun, zbytek nákladů zaplatí SŽDC z evropských dotací. Podle prvních odhadů by celkové náklady na výstavbu tolik očekávané lávky měly vyjít na přibližně 50 milionů korun.

Sport celý článek
18.6.

Jak na olympijskou kandidaturu?

Pardubický kraj na této akci reprezentoval náměstek hejtmana Ivo Toman, který je kontaktní osobou pro přípravu kandidatury..

Sport celý článek
13.9.

Začíná softbalové play-down. Pardubice se pokusí zachránit Extraligu

Play-down se hraje celkem na čtyři vítězné utkání. Celá série začíná tento víkend v Pardubicích. První zápas se hraje v sobotu od 16 hodin, druhý zápas v neděli od 11 hodin v Krtkově aréně na Dukle.

Sport celý článek
28.8.

Pardubice skončily v základní části Extraligy na posledním místě, v play-down narazí na Chomutov

Pasos Pardubice poslední zápas základní části Extraligy proti Spectrum Praha v domácí Krtkově aréně nezvládl a dvakrát prohrál – 0:11 a 4:15. Pardubice skončily po základní části Extraligy 2018 na posledním osmém místě. V play-down o udržení Extraligy se utkají s Chomutovem. Play-down začíná 15. září na hřišti soupeře.

Sport celý článek
6.8.

Softball: Pardubice prohrály a čeká je baráž o udržení Extraligy

Pasos v sobotu 4. srpna dvakrát prohrál s Tempo Praha – 6:10 a 1:15. V neděli Pardubice podlehly Eagles Praha 1:8 a 4:13. Po těchto prohrách mají Pardubice jistotu baráže, která začíná 15. září a první zápas se bude hrát na hřišti soupeře. V Pardubicích se první barážový zápas odehraje 16. září.

Sport celý článek
6.9.

Závod Okoloželezek láká cyklisty všeho věku

Stejně jako v předchozích dvou letech poskytne zázemí závodu Autocamp Konopáč u Heřmanova Městce. Odtud závodníci zamíří na jeden či dva okruhy dle zvolené délky tratě (30 nebo 60 kilometrů) směrem na jihozápad od města perníkářů a krajské metropole Pardubic, která je odtud doslova coby kamenem dohodil.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting