I letos můžete nominovat nejúspěšnější sportovce Pardubicka

25.11.

I letos můžete nominovat nejúspěšnější sportovce Pardubicka

24.11.2016 | Máte ve svém okolí někoho, kdo by si zasloužil za své sportovní výkony ocenit? Pak jej můžete navrhnout jako kandidáta na vyhlášení mezi Nejúspěšnější sportovce Pardubicka za rok 2016. Nominovaní sportovci či sportovní kolektivy však musí splňovat jistá kritéria. Základní podmínkou je členství ve sportovní organizaci nebo spolku se sídlem na území Pardubického regionu.
Město Pardubice bude vyhlašovat oceněné v kategoriích jednotlivci – dorost (junioři), dospělí, zdravotně postižení, trenéři (cvičitelé), a pak také v kategoriích kolektivy – dorost, dospělí. Kromě toho mohou být oceněny opravdu mimořádné výkony v kategorii žactva, dorostu (juniorů) a dospělých (seniorů). Nominovaní sportovci mohou získat ocenění také za mimořádné zásluhy o tělovýchovu a sport v kategoriích sportovec, trenér (cvičitel) a funkcionář.
Návrhy se předkládají za sportovní výsledky získané za rok 2016 v prestižních soutěžích. Oceněni tak budou ti, kteří obsadili přední místa na olympijských hrách, paralympiádě, mistrovstvích světa či Evropy, světových a evropských pohárech nebo v dalších soutěžích světové a evropské úrovně. Ceny mohou být uděleny i za získání titulu mistr či mistryně ČR v jednotlivcích a u kolektivů za umístění na medailových místech na mistrovství ČR.
Své návrhy musí žadatelé předložit písemně s uvedením následujících údajů – jméno a příjmení navrhovaného, datum jeho narození, kterého klubu či oddílu je členem, e-mailový a telefonní kontakt, dosažené výsledky a v případě trenérů (cvičitelů) nesmí v žádostech chybět ani výsledky jejich svěřenců. Takto zpracované návrhy zasílejte na adresy kazimir.svoboda@mmp.cz nebo ondrej.kopecky@mmp.cz. Pro případné dotazy můžete volat na telefonní čísla 466 859 473 či 466 859 513.
Uzávěrka předkládaných návrhů je ve středu 14. prosince 2016. Samotné slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců Pardubicka za rok 2016 proběhne 12. ledna 2017 od 18 hodin v Kulturním domě Hronovická.

Další zprávy z kategorie "Sport"

18.4.

Bruslení v rámci půlmaratónu

Sraz bruslařů je v 11 hodin, tentokrát na třídě Míru, kde bude start i cíl projížďky na in-line bruslích.

Sport celý článek
4.8.

Bojovalo se až do konce

Nejvíce obsazenou soutěží byla jednospřeží a také v ní rozhodovali závěrečné parkury. Rozdíl mezi v průběžném pořadí prvním Jaroslavem Petřekem a druhým Jiřím Křížem byl před závěrečným parkurem necelé tři body. Jiří Kříž navíc zajel bezchybný parkur s nejrychlejším časem a diváci s napětím čekali na výkon Jaroslava Petřeka. Ten měl spočítáno, že si může dovolit jednu chybu – a tu si také dovolil. Ale žádné další zaváhání nepřišlo a Jaroslav Petřek z JK Zubří zvítězil.

Sport celý článek
29.8.

Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

Příznivci kolečkových bruslí budou mít v pondělí 1. září další možnost zúčastnit se oblíbené akce Pardubice na bruslích.

Sport celý článek
23.3.

Pardubický skatepark otevře nový kroužek pro mládež

Nabízíme rady a tipy pro triky v podání zkušených jezdců, kteří povedou tréninky dvakrát týdně.

Sport celý článek
15.7.

Projekt Dukla sportovní už má vítěze prvního kola

Dojít by také mělo ke spojení atletického stadionu na Dukle se Základní školou Staňkova. „Rekonstrukce areálu patří mezi naše dlouhodobé cíle. Jedná se o cenné území, proto chceme, aby zde vznikl městský sportovní areál XXI. století. Rádi bychom navíc stadion propojili se Základní školou Staňkova, aby měl tento zrekonstruovaný prostor maximální využití,“ podotýká primátor města Martin Charvát.

Sport celý článek
11.10.

Východočeské univerzity opět poměří síly. Tentokrát v e-gamingu

Unikátní e-gamingové derby univerzit, které se v České republice odehraje historicky poprvé přímo na univerzitní půdě, začíná zítra mezi Univerzitou Hradec Králové (UHK) a Univerzitou Pardubice (UPa). V Hradci Králové poměří své hráčské dovednosti tři desítky esportovců. Po tradičním hokejovém derby východočeských škol, které každý rok navštíví tisíce diváků, je letos tato disciplína novinkou.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting