Krajští úředníci vykopali druhé místo

21.9.

Krajští úředníci vykopali druhé místo

Krajští úředníci vykopali druhé místo

Již VIII. ročník Memoriálu Vladimíra Ježka hostil fotbalový stadion Slovany. Putovní pohár získali fotbalisté městské policie Pardubice a obhájili tím loňské prvenství. Krásné druhé místo patří týmu Krajského úřadu Pardubického kraje. Třetí skončil Magistrát města Pardubic. V letošním roce byl celkový počet fotbalových týmů nižší, nedorazil totiž tradiční účastník, zástupci Městského úřadu Chrudim. Turnaj se odehrál systémem dvou utkání každého s každým. Na úvod tým krajského úřadu poměřil své síly s magistrátem města Pardubic. „V prvním utkání se na nás projevila nerozehranost a remíza byla zasloužená,“ okomentoval průběh zápasu kapitán týmu krajského úřadu Pavel Menšl, jinak právník kanceláře ředitele úřadu. V odvetném utkání se však již projevila silnější lavička krajského týmu. Výsledek 6:2, který by spíše odpovídal hokejovému utkání, dal fotbalistům krajského úřadu naději pomýšlet na putovní pohár. Městská policie byla však nad síly fotbalistů se znakem Pardubického kraje na hrudi. Potěšující je, že tým krajských úředníků byl městské policii vyrovnaným soupeřem, což dokazují výsledky dvojzápasů (1:2, 2:2). „Letos chyběl k celkovému vítězství kousíček. Turnaj měl jako každý rok bezvadnou atmosféru,“ dodal s úsměvem Pavel Menšl. Výsledky zápasů: Magistrát města Pardubic – Městská policie Pardubice 2:3 Magistrát města Pardubic – Městská policie Pardubice 0:1 Krajský úřad Pardubického kraje – Magistrát města Pardubic 2:2 Krajský úřad Pardubického kraje – Magistrát města Pardubic 6:2 Městská policie Pardubice – Krajský úřad Pardubického kraje 1:2 Městská policie Pardubice – Krajský úřad Pardubického kraje 2:2

Další zprávy z kategorie "Sport"

28.1.

Skiinterkriterium 2008 zná jména vítězů

Ve dnech od 24. do 26. ledna 2008 se v Říčkách v Orlických horách konal již 46. ročník mezinárodních lyžařských závodů.

Sport celý článek
25.9.

Pardubice v Chomutově prohrály a ztratily Extraligu

Pardubice nezvládly venkovní zápasy play-down a v Chomutově prohrály 2:7 a 4:12. Pardubice tak nezvládly play-down a sestupují z Extraligy.

Sport celý článek
12.1.

Ústecký kraj bude hostit VII. zimní olympiádu dětí a mládeže

Zahajovací ceremoniál se uskuteční v neděli 17. ledna 2016 odpoledne v SD Aréně v Chomutově. Stejně jako v uplynulých letech budou hry otevřeny slavnostním nástupem všech čtrnácti výprav vedených vlajkonoši z řad slavných sportovců, z nichž mnozí již atmosféru světových olympiád okusili.

Sport celý článek
7.10.

Běh naděje pod taktovkou Univerzity Pardubice

Pro zaregistrované účastníky jsou připraveny tradičně drobné upomínkové předměty.

Sport celý článek
5.1.

FISAF pořádá kurz Instruktor Děti na startu

Děti na startu v celé České republice zapojilo 6 159 dětí, které cvičí v téměř 200 střediscích, a ve všech krajích vznikají další a další, ať už v mateřských školkách, na základních školách nebo ve sportovních klubech.

Sport celý článek
18.4.

Chystáme další fotbalový turnaj! Hrát budou nízkoprahové kluby pro děti a mládež, zapojí se i další děti

„Akci připravujeme ve spolupráci s dětmi NZDM Futur z Hrochova Týnce. Na turnaj jsme pozvali týmy také z Nízkoprahového klubu pro děti a mládež Agora v Chrudimi, Dětského domova v Chrudimi, Terénního programu Jeskyně v Prachovicích, Tatran Hrochův Týnec a tým z Pardubic,“ uvádí Michaela Zelenková ze Šance pro Tebe.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting