Lanový park v České Třebové láká

29.6.

Lanový park v České Třebové láká

Lanový park v České Třebové láká

V České Třebové bylo v těchto dnech otevřeno nové lanové centrum v přírodním parku, který je umístěn v dolní části na pravé straně Ski areálu Peklák v krásném prostředí lesa. Překážky jsou umístěny na živých stromech ve výšce od dvou do osmi metrů. Lanový park má délku zhruba 300 metrů a na trase čeká 27 překážek. Návštěvník má ale možnost si délku trasy zkrátit na 16 překážek. Centrum je určeno pro širokou veřejnost, z důvodu bezpečnosti klientů však není umožněn vstup osobám mladším deseti let a s výškou menší než 140 centimetrů. Dětem do třinácti let je vstup povolen pouze s doprovodem dospělé osoby. Bezpečnost klientů ja zajištěna důmyslným způsobem jištění na fixní lano pomocí dvojité karabiny a celotělového úvazku. Před vstupem do parku jsou klienti seznámeni s pravidly jištění. Po celou dobu provozu na park dohlížejí proškolení instruktoři. Z důvodu bezpečnosti klientů doporučuje provozovatel pevnější sportovní obuv. Lanový park je vhodný a proto i určen pro školy v rámci hodin netradiční tělesné výchovy a zážitkové pedagogiky, pro pracovní kolektivy, sportovní kluby, zájmové kroužky, bezpečnostní složky či pro firmy k pořádání team-buildingových akcí.

Další zprávy z kategorie "Sport"

19.6.

Poměřte fyzické síly pod vedením vojenských výsadkářů. V Chrudimi se koná ARMY TEST pod záštitou náčelníka Generálního štábu AČR

„Na zájemce čekají mimo jiné shyby, kliky, sedy-lehy a běh na 12 minut. Celkem pět sportovních disciplín, ve kterých si dají lidé pořádně do těla. Každá disciplína se hodnotí známkou 1 až 3 jako ve škole, kritéria hodnocení fyzického výkonu jsou pro dospělé shodná s limity v české armádě, takže to bude pořádná prověrka síly a vytrvalosti.

Sport celý článek
3.3.

Nejúspěšnější sportovec kraje: hokejista Petr Koukal

Na stříbrné pozici skočil futsalista Lukáš Řešetář a třetí kanoista Ondřej Rolenc.

Sport celý článek
18.4.

Primátor Deml dostal na památku hokejový dres

„Stříbrný“ tým pardubických hokejistů přijal v historickém sále pardubické radnice primátor Jaroslav Deml.

Sport celý článek
3.5.

Automobily dnes v Pardubicích ustoupí cyklistům

Jízdní kola omezí dnes odpoledne pohyb automobilů v centru Pardubic.

Sport celý článek
16.10.

Do Pardubic se po půl roce vrací hokejová liga

Nově zrekonstruovanou a rozšířenou ČEZ Arenu pokřtí domácí hokejisté HC Moeller zápasem se Zlínem.

Sport celý článek
12.3.

Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

Po pátečním vítězství a sobotní prohře je stav HC Moeller Pardubice versus HC Znojemští Orli 3:1 na zápasy.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting