Lanový park v České Třebové láká

29.6.

Lanový park v České Třebové láká

Lanový park v České Třebové láká

V České Třebové bylo v těchto dnech otevřeno nové lanové centrum v přírodním parku, který je umístěn v dolní části na pravé straně Ski areálu Peklák v krásném prostředí lesa. Překážky jsou umístěny na živých stromech ve výšce od dvou do osmi metrů. Lanový park má délku zhruba 300 metrů a na trase čeká 27 překážek. Návštěvník má ale možnost si délku trasy zkrátit na 16 překážek. Centrum je určeno pro širokou veřejnost, z důvodu bezpečnosti klientů však není umožněn vstup osobám mladším deseti let a s výškou menší než 140 centimetrů. Dětem do třinácti let je vstup povolen pouze s doprovodem dospělé osoby. Bezpečnost klientů ja zajištěna důmyslným způsobem jištění na fixní lano pomocí dvojité karabiny a celotělového úvazku. Před vstupem do parku jsou klienti seznámeni s pravidly jištění. Po celou dobu provozu na park dohlížejí proškolení instruktoři. Z důvodu bezpečnosti klientů doporučuje provozovatel pevnější sportovní obuv. Lanový park je vhodný a proto i určen pro školy v rámci hodin netradiční tělesné výchovy a zážitkové pedagogiky, pro pracovní kolektivy, sportovní kluby, zájmové kroužky, bezpečnostní složky či pro firmy k pořádání team-buildingových akcí.

Další zprávy z kategorie "Sport"

12.4.

Pardubice na bruslích startují desátý ročník

Účastníci budou mít opět jedinečnou možnost projet se ulicemi Dukly a Višňovky, včetně podjezdů na a 17. listopadu a Anenského.

Sport celý článek
9.4.

Stanovisko pořadatele k posunu termínu konání kvalifikačního kola seriálu Zlatá podkova 2013 v Pardubicích

Pro umožnění kvalitní přípravy a splnění náročných technických parametrů (a s ohledem na bezpečnost jezdců a koní) navrhl pořadatel konat kvalifikaci ZP v náhradním termínu 26. -28. 4. 2013.

Sport celý článek
1.6.

Češi se s pardubickou ČEZ Arénou seznámí veřejným tréninkem

Využijte jedinečné možnosti spatřit při tréninku házenkářskou reprezentaci.

Sport celý článek
2.4.

Slavné bitvy Pardubice vs. Sparta

Pardubice a Sparta se v 90. letech utkaly v play off hned třikrát. Poprvé se radovaly Pardubice, dvakrát vyhrála Sparta.

Sport celý článek
25.4.

Cyklo Glacensis 2008

Letošní, již 7. ročník, proběhne ve dnech 16. a 17. května a má tradičně za cíl propagaci cykloturistiky.

Sport celý článek
5.9.

Dukla sportovní se zrodí na prknech špičkových slovensko-českých architektů

Město Pardubice tak ke spolupráci získalo uznávané slovenské architekty Jána Studeného a Petra Stece, jež mají za sebou řadu mezinárodních ocenění i realizací. „Sme potešení z výberu mesta Pardubice a tešíme sa na realizáciu tohto projektu. Od spolupráce očakávame kvalitnú architektúru a naplnenie vízie moderného všešportového areálu, ktorý bude slúžiť hlavne obyvateľom mesta,“ konstatuje Ján Studený.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting