Lanový park v České Třebové láká

29.6.

Lanový park v České Třebové láká

Lanový park v České Třebové láká

V České Třebové bylo v těchto dnech otevřeno nové lanové centrum v přírodním parku, který je umístěn v dolní části na pravé straně Ski areálu Peklák v krásném prostředí lesa. Překážky jsou umístěny na živých stromech ve výšce od dvou do osmi metrů. Lanový park má délku zhruba 300 metrů a na trase čeká 27 překážek. Návštěvník má ale možnost si délku trasy zkrátit na 16 překážek. Centrum je určeno pro širokou veřejnost, z důvodu bezpečnosti klientů však není umožněn vstup osobám mladším deseti let a s výškou menší než 140 centimetrů. Dětem do třinácti let je vstup povolen pouze s doprovodem dospělé osoby. Bezpečnost klientů ja zajištěna důmyslným způsobem jištění na fixní lano pomocí dvojité karabiny a celotělového úvazku. Před vstupem do parku jsou klienti seznámeni s pravidly jištění. Po celou dobu provozu na park dohlížejí proškolení instruktoři. Z důvodu bezpečnosti klientů doporučuje provozovatel pevnější sportovní obuv. Lanový park je vhodný a proto i určen pro školy v rámci hodin netradiční tělesné výchovy a zážitkové pedagogiky, pro pracovní kolektivy, sportovní kluby, zájmové kroužky, bezpečnostní složky či pro firmy k pořádání team-buildingových akcí.

Další zprávy z kategorie "Sport"

10.11.

Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva

Důležitým úkolem hokejistů bude načepovat a naservírovat fanouškům pivo Radegast Ryze Hořká 12, které pivovar uvedl na trh v letošním roce. Je charakteristické výraznou, ale příjemnou hořkostí, která je dána využitím tří druhů moravského chmele.

Sport celý článek
14.5.

CYKLO GLACENSIS startuje už tento pátek

„Orlicko se v posledních letech stalo rájem cyklistů a česko-polské pohraničí ožívá čilým turistickým ruchem v zimě i v létě. CYKLO GLACENSIS je jednou z tradičních akcí, která pomáhá při propagaci tohoto regionu a za to bych rád jejím organizátorům poděkoval,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Sport celý článek
12.9.

V sobotu se jede poslední klasifikace

Čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů pro podzimní 123. ročník Velké pardubické bude uzavřen v sobotu 14. září.

Sport celý článek
26.11.

Hradecký hokejový klub je řízen dle evropských standardů

Dodal, že získaný certifikát kvality je mimo jiné známkou toho, že se v klubu hospodaří transparentně.

Sport celý článek
26.5.

V Hradci otevřeli nový skatepark

V Hradci Králové vznikl nový areál pro jezdce na skateboardech a kolech BMX. .

Sport celý článek
28.12.

Pardubičtí basketbalisté využívají v tréninku tajnou zbraň

Být soustředěn v té nejvypjatější chvíli, dát koš po sprintu přes hřiště, hodit rozhodující trojku, když na vás spoléhají spoluhráči, a nezklamat diváky.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting