Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

29.8.

Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

Příznivci kolečkových bruslí budou mít v pondělí 1. září další možnost zúčastnit se oblíbené akce Pardubice na bruslích. Peloton bruslařů vyjede tradičně z parkoviště u ČEZ arény v 19:00 hodin, kde bude i cíl projížďky. Na bezpečnost akce budou jako vždy dbát strážníci městské policie. „Chceme dětem zpříjemnit začátek školních povinností, a proto všechny školou povinné bruslaře odměníme po skončení akce malou sladkostí. Samozřejmě, že akce je pro všechny věkové kategorie jako vždy,“ uvedl hlavní organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko. Trasa bude mít dva okruhy a měřit bude zhruba 10 kilometrů. Povede z parkoviště u ČEZ arény na Sukovu třídu směrem k Zelené bráně, odtud bruslaři odbočí na třídu Míru a přes Masarykovo náměstí budou pokračovat směrem do Polabin. Po projetí Bělehradskou ulicí a ulicí Kpt. Bartoše se bruslaři vydají k hlavnímu nádraží Českých drah a na Palackého třídu. Po příjezdu na Masarykovo náměstí si jízdu po Polabinách bruslaři zopakují. „Tuto dvoukruhovou trasu jsme zvolili s ohledem na výdrž malých bruslařů, kteří se budou moci po ujetí prvního polabinského kola odpojit od pelotonu a vrátit se se svými rodiči zpět na parkoviště u ČEZ arény,“ dodal Michal Zitko. Poslední letošní akce pro vyznavače in-line bruslí se uskuteční v pondělí 6. října a tentokrát bude v červené barvě. Aktuální informace jsou na stránkách www.pardubicenabruslich.cz

Další zprávy z kategorie "Sport"

23.1.

Na Svitavsku je sportovcem roku hasič Jakub Paulíček

Zvláštní cenu Regionálního sdružení sportů získal i Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl. Jeho družstvo mužů vyhrálo absolutní klasifikaci mistrovství ČR v požárním sportu v kategorii dobrovolných hasičů i mistrovství ČR ve štafetě na 4 x 100 metrů.

Sport celý článek
12.4.

Pardubice na bruslích startují desátý ročník

Účastníci budou mít opět jedinečnou možnost projet se ulicemi Dukly a Višňovky, včetně podjezdů na a 17. listopadu a Anenského.

Sport celý článek
7.10.

Běh naděje pod taktovkou Univerzity Pardubice

Pro zaregistrované účastníky jsou připraveny tradičně drobné upomínkové předměty.

Sport celý článek
2.7.

Sportovci Univerzity Pardubice sbírali medaile na Českých akademických hrách

Vysokoškoláci z Univerzity Pardubice přivezli z letošních Českých akademických her, které o víkendu skončily v Brně, hned několik medailí. Úspěchy slavili především na vodě a ve vodě. Dvě stříbrné medaile vybojovali veslaři, pro bronzovou si dojel do cíle skifař a další bronz si odvezla plavkyně.

Sport celý článek
31.3.

Vstupenky na Velkou jsou již v prodeji

V nabídce jsou vstupenky na stání, k sezení na otevřených i krytých tribunách a samozřejmě do loží. Ceny vstupenek se pohybují od 190 korun za místo ke stání až po 3600 korun za vstupenky do lóží.

Sport celý článek
20.2.

Pardubice finančně podpoří basketbalový klub

Město Pardubice podpoří basketbalový klub, který se ocitl v určité finanční tísni.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting