Pardubice přemýšlí, jak na Spartu

6.4.

Pardubice přemýšlí, jak na Spartu

Pardubice přemýšlí, jak na Spartu

První finálový zápas hnali natěšení pardubičtí fanoušci své borce dopředu. Ti až příliš podlehli atmosféře a bezhlavě útočili i za jasného stavu, popířpadě v oslabení a ještě ke všemu v prodloužení, kdy každá chyba může být osudná. Smolná porážka 4:5 v zápase, jenž se téměř nedal prohrát, se hluboce podepsala na psychice týmu. Ve čtvrtečním utkání propadávaly brankáři Lašákovi střely, které by normálně s přehledem kryl, útočníci nebyli schopni přesně přihrát a puky jim odskakovaly, obránci kupili jednu minelu za druhou. Za v podstatě rozhodnutého stavu 1:4 utkání zdramatizoval brankář Sparty Tomáš Duba svými dvěma slabšími chvilkami. Jenže místo aby Pardubice dokonaly v přesilovce zkraje třetí třetiny obrat, znovu inkasovaly a bylo po zápase. Na tiskovou konferenci se žádnému domácímu hráči příliš nechtělo. Ti, kteří dorazili, se snažili hledat recept na Spartu. Jak tedy zní? Stručně řečeno, Východočeši chtějí v Holešovicích zahrát podobně účelně a chytře jako Sparta u nich. Znamená to vycházet z obrany, vyčkávat a chyby soupeře trestat nekompromisními brejky. Zároveň je nutné vyvarovat se zbytečných chyb v defenzivě a více využít skutečnosti, že mladého brankáře Dubu nezastihlo finále ve zrovna optimální formě. Všichni pardubičtí hokejisté vědí, že obrátit nepříznivý vývoj série zrovna na Spartě, která doma v play off ještě neprohrála, bude nesmírně obtížné. Není to však nemožné. "Tak prostě s námi prohrají poprvé," prohlašuje rezolutně útočník František Mrázek, jenž v obou zápasech zostudil Dubu laciným gólem. Na otázku zda vyhrají v prvním nebo ve druhém klání, ještě rezolutněji odpovídá: "V obou. Věřím, že tam dva zápasy urveme."

Další zprávy z kategorie "Sport"

28.8.

Přebor České republiky Minibike 40

Hlavním pořadatelem tohoto podniku je AMK Hořice, který má s organizací motocyklových závodů dlouholetou zkušenost.

Sport celý článek
8.11.

Kin-ball i dobrovolnická činnost. Studenty z Newcastlu hostí chrudimská obchodní akademie

Do aktivit s britskými vrstevníky vedení obchodní akademie své studenti nenutí, hlásí se do nich sami. Nyní je do partnerství zapojeno zhruba 35 českých studentů od 1. do 4. ročníku, kteří vymýšlejí program a účastní se aktivit se studenty z Newcastlu.

Sport celý článek
19.6.

Poměřte fyzické síly pod vedením vojenských výsadkářů. V Chrudimi se koná ARMY TEST pod záštitou náčelníka Generálního štábu AČR

„Na zájemce čekají mimo jiné shyby, kliky, sedy-lehy a běh na 12 minut. Celkem pět sportovních disciplín, ve kterých si dají lidé pořádně do těla. Každá disciplína se hodnotí známkou 1 až 3 jako ve škole, kritéria hodnocení fyzického výkonu jsou pro dospělé shodná s limity v české armádě, takže to bude pořádná prověrka síly a vytrvalosti.

Sport celý článek
12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

Sport celý článek
21.8.

Pardubičtí florbalisté ovládli B turnaj na Czech Open

"Je to druhý největší úspěch v historii pardubického florbalu," říká v rozhovoru obránce Jan Felsenberg.

Sport celý článek
16.6.

Krajští úředníci měřili své síly ve sportu

V Pardubicích byly vypsány čtyři disciplíny – volejbal, tenis, minigolf a závod dračích lodí na Labi.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting