Pardubice v Chomutově prohrály a ztratily Extraligu

25.9.

Pardubice v Chomutově prohrály a ztratily Extraligu

Pardubice nezvládly venkovní zápasy play-down a v Chomutově prohrály 2:7 a 4:12. Pardubice tak nezvládly play-down a sestupují z Extraligy.

Pardubice po prohrách v domácích zápasech prohrávaly v play-down 0:2 a v Chomutově musely zvítězit. To se ale Pardubicích nepodařilo a prohrály 2:7 a 4:12. Pardubice tak premiérovou sezonu v Extralize zakončily na posledním místě a sestupují do druhé ligy.

Velmi těžko se mi o tom mluví, ale výsledky jsou jasné. Nedokázali jsme uhrát v play-down ani jednu výhru a Chomutov zaslouženě v Extralize bude pokračovat i příští rok. Velmi nás mrzí první domácí zápas, který jsme měli zvládnout. Soupeři gratuluji za kvalitní zápasy a přeji mu příští rok hodně štěstí v Extralize,” zhodnotil neúspěšné play-down manažer klubu Libor Matějka.

Celkově nám nevyšel start do ligy, potýkali jsme se se zraněními. Poté hodně kluků mělo reprezentační povinnosti. Takže v první polovině základní části jsme v kompletní sestavě hráli až v červnu. Do druhé poloviny soutěže už jsme vstupovali z posledního místa s myšlenkami na udržení Extraligy. To se nám nakonec nepodařilo. Celkově tedy sezonu hodnotím jako neúspěšnou. Získali jsme opravdu hodně zkušeností a věřím, že to nebyl poslední počin Pasos Pardubice v Extralize,” zhodnotil první sezonu klubu v Extralize Libor Matějka.

Další zprávy z kategorie "Sport"

11.6.

Město Lanškroun se stane etapovým městem projektu Na kole dětem

V té době bude u Haly B. Modrého, která těsně sousedí se Stadionem Romana Šebrleho, probíhat 24. ročník cyklistických závodů dětí a mládeže.

Sport celý článek
25.6.

Přivítejme společně léto na kolečkových bruslích!

Podaří se v sobotu pardubickým bruslařům loňské rekordy překonat?

Sport celý článek
22.11.

Hradec bude hostit světový šampionát v karate, nahradí Tokio

Mistrovství světa karate SKIF se pořádá jednou za tři roky, to nejbližší v roce 2019 mělo původně hostit Tokio. Jenže kvůli nadcházejícím olympijským hrám 2020 v japonské metropoli jsou prakticky veškeré haly i pro rok 2019 zamluvené pro přípravné či nominační turnaje a světová karatistická federace SKIF tak musela hledat náhradní řešení.

Sport celý článek
4.7.

Večerní bruslení v modré barvě

Sraz účastníků bude jako obvykle na parkovišti u ČEZ arény, kde bude start i cíl projížďky.

Sport celý článek
18.6.

Jak na olympijskou kandidaturu?

Pardubický kraj na této akci reprezentoval náměstek hejtmana Ivo Toman, který je kontaktní osobou pro přípravu kandidatury..

Sport celý článek
12.4.

Pardubice na bruslích startují desátý ročník

Účastníci budou mít opět jedinečnou možnost projet se ulicemi Dukly a Višňovky, včetně podjezdů na a 17. listopadu a Anenského.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting