Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

27.1.

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

V neděli 25. ledna se v pražské Hostivaři konalo Mistrovství České republiky v pódiových skladbách v aerobiku. Pardubice na tomto prestižním klání reprezentovaly dívky z klubu FIT Studio HD Pardubice pod trenérským vedením Hany Daškové Tým ve složení Anna-Marie Křížová, Denisa Zbudilová, Eliška Kubištová, Eliška Urbanová, Kristýna Synková, Michaela Špulková, Natálie Vrbatová, Simona Kopecká a Tereza Janečková předvedl doslova excelentní ztvárnění skladby s názvem Portréty z fotoalba, a zcela po právu zvítězil. Po pětiletém úsilí si děvčata ve věku od 11 do 13 let splnila svůj sen a stala se oficiálně mistryněmi České republiky v pódiových skladbách v aerobiku. Pardubický tým tak zvítězil v tvrdé konkurenci nejlepších týmů z celé republiky, což se na mistrovství republiky dosud žádnému týmu z Pardubic nepodařilo. Vítězky v Praze podpořila i mladší děvčata ve věku 5–8 let ze stejného klubu, která se ovšem letos pro svůj nízký věk účastnila pouze nesoutěžně.

Další zprávy z kategorie "Sport"

21.9.

Krajští úředníci vykopali druhé místo

Krásné druhé místo patří týmu Krajského úřadu Pardubického kraje. Třetí skončil Magistrát města Pardubic.

Sport celý článek
7.6.

Homeless world cup 2007

Fotbalisté z řad uživatelů služeb občanského sdružení SKP-CENTRUM skončili druzí v národní kvalifikaci v pouličním fotbale.

Sport celý článek
20.12.

Hospodaření skončí ziskem

V roce 2013 čeká Dostihový spolek účetní uzávěrka roku 2012 včetně auditu. Již nyní probíhají jednání s novými významnými obchodními partnery v regionu i s tradičním generálním partnere

Sport celý článek
12.4.

V sobotu se poběží opět Pardubický vinařský půlmaraton

Oproti rokům předchozím se Lidový běh poběží taktéž po nové trati s doběhem přes Třídu Míru, délce 1750 m. Poté bude následovat projížďka In line sportovců po trase půlmaratonu, svůj pohárový závod budou absolvovat sportovci na handbike. Další novinkou bude závod půlmaratonu koloběžek a také poprvé běžecký závod na 10 km.

Sport celý článek
12.1.

Ústecký kraj bude hostit VII. zimní olympiádu dětí a mládeže

Zahajovací ceremoniál se uskuteční v neděli 17. ledna 2016 odpoledne v SD Aréně v Chomutově. Stejně jako v uplynulých letech budou hry otevřeny slavnostním nástupem všech čtrnácti výprav vedených vlajkonoši z řad slavných sportovců, z nichž mnozí již atmosféru světových olympiád okusili.

Sport celý článek
4.5.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl

„Start zazní v obou městech současně a účastníci se setkávají v polovině celkové trasy v Čeperce, kde je čeká vyhodnocení a přátelské popovídání při občerstvení,“ říká organizátor Hradubického běhu Petr Hochman. Start je v Pardubicích Poděbradská ulice – v blízkosti zastávky MHD „Poděbradská“ a v Hradci Králové Lipky – zastávka MHD „Lipky“.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting