Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

27.1.

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

V neděli 25. ledna se v pražské Hostivaři konalo Mistrovství České republiky v pódiových skladbách v aerobiku. Pardubice na tomto prestižním klání reprezentovaly dívky z klubu FIT Studio HD Pardubice pod trenérským vedením Hany Daškové Tým ve složení Anna-Marie Křížová, Denisa Zbudilová, Eliška Kubištová, Eliška Urbanová, Kristýna Synková, Michaela Špulková, Natálie Vrbatová, Simona Kopecká a Tereza Janečková předvedl doslova excelentní ztvárnění skladby s názvem Portréty z fotoalba, a zcela po právu zvítězil. Po pětiletém úsilí si děvčata ve věku od 11 do 13 let splnila svůj sen a stala se oficiálně mistryněmi České republiky v pódiových skladbách v aerobiku. Pardubický tým tak zvítězil v tvrdé konkurenci nejlepších týmů z celé republiky, což se na mistrovství republiky dosud žádnému týmu z Pardubic nepodařilo. Vítězky v Praze podpořila i mladší děvčata ve věku 5–8 let ze stejného klubu, která se ovšem letos pro svůj nízký věk účastnila pouze nesoutěžně.

Další zprávy z kategorie "Sport"

6.4.

Pardubice přemýšlí, jak na Spartu

Pardubice ví, že obrátit nepříznivý vývoj série zrovna na Spartě, která doma v play off ještě neprohrála, bude nesmírně obtížné.

Sport celý článek
16.10.

Do Pardubic se po půl roce vrací hokejová liga

Nově zrekonstruovanou a rozšířenou ČEZ Arenu pokřtí domácí hokejisté HC Moeller zápasem se Zlínem.

Sport celý článek
10.11.

Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva

Důležitým úkolem hokejistů bude načepovat a naservírovat fanouškům pivo Radegast Ryze Hořká 12, které pivovar uvedl na trh v letošním roce. Je charakteristické výraznou, ale příjemnou hořkostí, která je dána využitím tří druhů moravského chmele.

Sport celý článek
15.3.

Město Hradec Králové ocenilo nadějné sportovce

Město letos odměnilo 14 nejlepších výkonů mezi jednotlivci a 4 sportovní kolektivy. Ocenění sportovci a organizace, v nichž působí oceněné sportovní kolektivy, získali od města finanční příspěvek.

Sport celý článek
11.6.

Město Lanškroun se stane etapovým městem projektu Na kole dětem

V té době bude u Haly B. Modrého, která těsně sousedí se Stadionem Romana Šebrleho, probíhat 24. ročník cyklistických závodů dětí a mládeže.

Sport celý článek
12.9.

V sobotu se jede poslední klasifikace

Čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů pro podzimní 123. ročník Velké pardubické bude uzavřen v sobotu 14. září.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting