Pardubičtí dětští olympionici bodují

30.1.

Pardubičtí dětští olympionici bodují

Pardubičtí dětští olympionici bodují

Slavnostním ceremoniálem na zlínském zimním stadionu byly v neděli odpoledne zahájeny III. zimní olympijské hry dětí a mládeže. Mladým účastníkům her popřála hodně štěstí olympijská vítězka Dana Zátopková a celá řada dalších slavných sportovců se představila v roli vlajkonošů. Skokani na lyžích Jiří Raška a František Jež nebo hokejisté Jaroslav Holík, Tomáš Sršeň či Vladimír Martinec, který na stadion přivedl reprezentaci Pardubického kraje. Po zahájení her se většina sportovců přesunula do Rožnova pod Radhoštěm, který je centrem her a odkud jednotlivé výpravy vyrážejí do dějišť svých disciplín. Hned první den tak učinili sjezdaři, běžci na lyžích a biatlonisté. A právě ti dosáhli největších úspěchů. Petr Vinduška a Jakub Procházka vybojovali ve svých kategoriích druhá místa a získali tak stříbrné medaile. Pěkným výsledkem jsou i dvě pátá místa z biatlonu a páté a šesté místo z běhu na lyžích. Na prvním slavnostním předávání medailí, které se po vzoru běžné olympiády koná každý večer na rožnovském náměstí a během nějž je na pódiu oceňováno šest nejlepších z každé disciplíny, se tedy Pardubický kraj rozhodně neztratil. Snad budou úspěchy kolegů z reprezentace inspirací i pro hokejový tým. Hokejisté rozehráli olympijský turnaj v pondělí a z obou zápasů, ve kterých se představili, odešli poraženi.

Další zprávy z kategorie "Sport"

18.6.

Jak na olympijskou kandidaturu?

Pardubický kraj na této akci reprezentoval náměstek hejtmana Ivo Toman, který je kontaktní osobou pro přípravu kandidatury..

Sport celý článek
3.1.

Slávistická hokejová mlátička knokautovala Pardubice

Již první třetina hokejového duelu Slavia versus Pardubice začala pro Východočechy hodně neslavně.

Sport celý článek
29.10.

Floutek na koloběžce se stal v Pardubicích mistrem Evropy

Pardubický skatepark hostil neoficiální mistrovství Evropy a Evropský pohár ve scooteringu.

Sport celý článek
12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

Sport celý článek
3.2.

MasterCard a ČSOB zvyšují komfort diváků při sledování sportovních utkání

„Našich fanoušků si velmi vážíme a chceme, aby si sledování zápasu co nejvíce užili. A díky aplikaci WIFI číšník nepřijdou o žádný okamžik utkání, natož o ten nejdůležitější. Princip aplikace je velmi jednoduchý. Návštěvník načte svým mobilem QR kód z letáku a zadá kód skyboxu. Následně je odkázán na speciální rozcestník služby, kde si vybere, na co má chuť, a stiskne tlačítko objednat,“ říká Miroslav Novotný, ředitel obchodu a marketingu, HC Dynamo Pardubice.

Sport celý článek
12.9.

Pardubické hokejisty čeká přetěžký start do sezony

Pardubice sehrají rekordních 11 zápasů v řadě venku. Navíc bez jedničky v brance, Jána Lašáka.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting