Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva

10.11.

Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva


 Hráči Pardubic Jiří Cetkovský, Petr Sýkora a Jan Semorád půjdou v pondělí 10. listopadu v 18 hodin na pivo s fanoušky. Akce se uskuteční v Hokejové hospodě Hotel Sport v Pardubicích, Sukova třída 1735. Setkání hráčů s hokejovými příznivci se koná u příležitosti 2. výročí od chvíle, kdy se stal Radegast oficiálním pivem extraligy. Pro fanoušky je připravena hodina plná hokeje. Kromě rozhovorů s hráči budou probíhat i soutěže o hokejové ceny a autogramiáda. Vstup je zdarma.


Důležitým úkolem hokejistů bude načepovat a naservírovat fanouškům pivo Radegast Ryze Hořká 12, které pivovar uvedl na trh v letošním roce. Je charakteristické výraznou, ale příjemnou hořkostí, která je dána využitím tří druhů moravského chmele.

Akce se koná v pardubické Radegast Hokejové hospodě Hotel Sport. Právě tady mohou fanoušci sledovat přímé přenosy všech venkovních zápasů hokejistů Pardubic a užít si hokejovou atmosféru. Pivo tady čepují do sklenic s logem klubu a probíhají zde soutěže o hokejové ceny. 

Další zprávy z kategorie "Sport"

19.6.

Poměřte fyzické síly pod vedením vojenských výsadkářů. V Chrudimi se koná ARMY TEST pod záštitou náčelníka Generálního štábu AČR

„Na zájemce čekají mimo jiné shyby, kliky, sedy-lehy a běh na 12 minut. Celkem pět sportovních disciplín, ve kterých si dají lidé pořádně do těla. Každá disciplína se hodnotí známkou 1 až 3 jako ve škole, kritéria hodnocení fyzického výkonu jsou pro dospělé shodná s limity v české armádě, takže to bude pořádná prověrka síly a vytrvalosti.

Sport celý článek
12.3.

„Černá sobota“ v duelu s Děčínem

Středeční vysoká výhra nad libereckými Kondory vytvořila BK Synthesia Pardubice slibné předpoklady.

Sport celý článek
16.10.

Zápas se Zlínem se odehraje v provizoriu

Přestavbu ČEZ Areny se sice nepodařilo dodělat, utkání však nic nebrání.

Sport celý článek
8.3.

Slavnostní křest Cyklopecek Východních Čech

Radní pro cestovní ruch Pardubického a Královéhradeckého kraje René Živný a Pavel Hečko na veletrhu cestovního ruchu Infotour 2019 v Hradci Králové společně pokřtili zbrusu nové Vandrovní knížky k soutěži Cyklopecky Východních Čech. Jedná se o vůbec první takto velkou spolupráci obou krajů na poli cykloturistiky.

Sport celý článek
23.1.

Pardubičtí bowlingové tituly neobhájili

Z Východočechů vstoupil do bojů o titul také Jan Koráb. Příliš se mu ale nedařilo. „Své šance vidím bledě, protože mám hodně práce, takže jsem měl málo tréninků a to se podepsalo na mém výkon,“ hodnotil svou formu Koráb.

Sport celý článek
23.11.

Kraje spojuje doprava, cestovní ruch i evropské projekty

Rady Královéhradeckého a Pardubického kraje se tento týden sešly na jednání o tématech, která procházejí napříč východočeským regionem. Řešila se doprava, fungování letecké záchranné služby i rozvoj cestovního ruchu.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting