Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva

10.11.

Pardubičtí hokejisté se potkají s fanoušky u piva


 Hráči Pardubic Jiří Cetkovský, Petr Sýkora a Jan Semorád půjdou v pondělí 10. listopadu v 18 hodin na pivo s fanoušky. Akce se uskuteční v Hokejové hospodě Hotel Sport v Pardubicích, Sukova třída 1735. Setkání hráčů s hokejovými příznivci se koná u příležitosti 2. výročí od chvíle, kdy se stal Radegast oficiálním pivem extraligy. Pro fanoušky je připravena hodina plná hokeje. Kromě rozhovorů s hráči budou probíhat i soutěže o hokejové ceny a autogramiáda. Vstup je zdarma.


Důležitým úkolem hokejistů bude načepovat a naservírovat fanouškům pivo Radegast Ryze Hořká 12, které pivovar uvedl na trh v letošním roce. Je charakteristické výraznou, ale příjemnou hořkostí, která je dána využitím tří druhů moravského chmele.

Akce se koná v pardubické Radegast Hokejové hospodě Hotel Sport. Právě tady mohou fanoušci sledovat přímé přenosy všech venkovních zápasů hokejistů Pardubic a užít si hokejovou atmosféru. Pivo tady čepují do sklenic s logem klubu a probíhají zde soutěže o hokejové ceny. 

Další zprávy z kategorie "Sport"

30.1.

Mistrovství světa v hokejbalu zamíří letos do Pardubic

Mistrovství světa v hokejbale vyjde na celkem 15 milionů korun, přičemž zmíněných 1,6 milionu půjde z města, 9,4 milionů korun zaplatí Českomoravský svaz hokejbalu, 1 milionem se bude podílet Pardubický kraj a zbývající 3 milionu tvoří dotace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Českomoravský svaz hokejbalu má za sebou navíc pořádání již dvou podobných akcí, v roce 1998 to bylo MS v Litoměřicích, v roce 2009 pak MS v Plzni.

Sport celý článek
8.10.

Běžíme na hrad

Pokud máte tedy na kontě do této chvíle pouze jednu účast, potom po startu na Kunětické hoře můžete do celkového pořadí seriálu ještě zasáhnout.

Sport celý článek
3.5.

SOFTBALL: Pardubice zaskočily mistra, po úvodních porážkách slaví první výhru

Pardubicím v prvním zápasu nadhazoval coach týmu Jan Vlček. Až do páté směny byl zápas vyrovnaný 2:2. Poté se ukázala síla Havličkova Brodu na pálce a dalšími doběhy ovládly zápas 8:2.

Sport celý článek
17.4.

Velikonoční víkend ve znamení koní a závodů všestrannosti

Soutěže všestrannosti začínají v sobotu 19. dubna už v 7:00 hodin drezurními zkouškami, na které navážou parkury. Terénní zkoušky jsou připraveny na neděli 20. dubna, první závodníci se na trať vydají v 8:00 hodin. Vstupné pro diváky je zdarma.

Sport celý článek
13.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

„Hradubický běh je výborný nápad. Je to zajímavá změna oproti tradičním běhům – dva starty a jeden cíl – to jinde neuvidíte.

Sport celý článek
1.8.

Srpnové bruslení centrem Pardubic

Sraz účastníků bude v 19:00 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting