Pardubičtí hokejisté ustáli nervák s Třincem

29.1.

Po pátečním vítězství pardubických hokejistů na ledě pražské Sparty čekal na tým HC Moeller nedělní duel s oceláři z Třince. A byl to zápas vpravdě adrenalinový! Celkem 11 branek padlo do obou sítí před zraky naplněné pardubické ČEZ Areny, jejíž fanoušci tým povzbuzovali, jak jen to bylo možné. Moelleři zcela jednoznačně ovládli první polovinu střetnutí, když vedli nejprve 3:0, poté 4:1. Zocelení vítkovičtí oceláři ovšem dokázali téměř nemožné, totiž vyrovnat na samém začátku třetí části hry. Peter Pucher a Jan Čaloun, dvojice, jejíž smysl pro hru a doslova hokejově zlatnická preciznost, podvakráte posunula domácí k vítězství. Slezský Třinec sice, pravda, dvě minuty před koncem zápasu snížil na rozdíl jediné branky, jenže to už nic nezměnilo na konečném vítězství Pardubic, a to ani po téměř minutové power-play ocelářů. Po třetinách 2:0, 2:3 a 2:2 porazily Pardubice Třinec 6:5 a posunuly se tak na druhé místo v tabulce hokejové O2-extraligy ledního hokeje. Zápas sledovalo 8.124 diváků.

Další zprávy z kategorie "Sport"

10.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

„Startuje se z obou měst najednou a účastníci se setkávají v polovině celkové trasy v Čeperce, kde je čeká vyhodnocení a přátelské popovídání při občerstvení,“ říká organizátor Hradubického běhu Petr Hochman.

Sport celý článek
16.11.

V Polabinách jsou mistři republiky v Taekwondu!

Zlatou medaili si vypřerážela také Denisa Tkáčová, která si v této disciplíně drží neporazitelnost na všech závodech už 3 roky. Ke zlatu Denisa přidala ještě bronz ze sportovního boje. Jirka Lukších se po několika napínavých rozstřelech o zlato v silovém přerážení musel nakonec spokojit s druhým místem.

29.8.

Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

Příznivci kolečkových bruslí budou mít v pondělí 1. září další možnost zúčastnit se oblíbené akce Pardubice na bruslích.

13.4.

Cyklo Glacensis se letos koná již po deváté

V každém týmu pojede deset a více cyklistů a po různých trasách dojedou do cíle ve Starem Gierałtowie v Polsku.

27.1.

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

Po pětiletém úsilí si děvčata ve věku od 11 do 13 let splnila svůj sen a stala se oficiálně mistryněmi.