Pardubičtí hokejisté ustáli nervák s Třincem

29.1.

Po pátečním vítězství pardubických hokejistů na ledě pražské Sparty čekal na tým HC Moeller nedělní duel s oceláři z Třince. A byl to zápas vpravdě adrenalinový! Celkem 11 branek padlo do obou sítí před zraky naplněné pardubické ČEZ Areny, jejíž fanoušci tým povzbuzovali, jak jen to bylo možné. Moelleři zcela jednoznačně ovládli první polovinu střetnutí, když vedli nejprve 3:0, poté 4:1. Zocelení vítkovičtí oceláři ovšem dokázali téměř nemožné, totiž vyrovnat na samém začátku třetí části hry. Peter Pucher a Jan Čaloun, dvojice, jejíž smysl pro hru a doslova hokejově zlatnická preciznost, podvakráte posunula domácí k vítězství. Slezský Třinec sice, pravda, dvě minuty před koncem zápasu snížil na rozdíl jediné branky, jenže to už nic nezměnilo na konečném vítězství Pardubic, a to ani po téměř minutové power-play ocelářů. Po třetinách 2:0, 2:3 a 2:2 porazily Pardubice Třinec 6:5 a posunuly se tak na druhé místo v tabulce hokejové O2-extraligy ledního hokeje. Zápas sledovalo 8.124 diváků.

Další zprávy z kategorie "Sport"

30.1.

Mistrovství světa v hokejbalu zamíří letos do Pardubic

Mistrovství světa v hokejbale vyjde na celkem 15 milionů korun, přičemž zmíněných 1,6 milionu půjde z města, 9,4 milionů korun zaplatí Českomoravský svaz hokejbalu, 1 milionem se bude podílet Pardubický kraj a zbývající 3 milionu tvoří dotace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Českomoravský svaz hokejbalu má za sebou navíc pořádání již dvou podobných akcí, v roce 1998 to bylo MS v Litoměřicích, v roce 2009 pak MS v Plzni.

Sport celý článek
14.6.

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

Nedělní odpoledne si mohou příznivci in-line bruslí zpříjemnit účastí na dalším pokračování akce Pardubice na bruslích.

22.1.

Už známe nejúspěšnější sportovce Pardubicka!

Dobrou zprávou pro další rozvoj podmínek pro sport u nás v Pardubicích je, že jsme díky navýšení daňových příjmů mohli pro letošní rok navýšit Program podpory sportu na více než 69 milionů korun, což je nárůst o několik milionů korun oproti loňskému roku.

4.7.

Večerní bruslení v modré barvě

Sraz účastníků bude jako obvykle na parkovišti u ČEZ arény, kde bude start i cíl projížďky.

24.5.

Kunětická Hora má mistra světa v kombinaci Ski & Golf

Ve znamení úspěchu českých závodníků se nesl letošní ročník Mistrovství světa Ski & Golf v rakouském Zell am See.

8.10.

Běžíme na hrad

Pokud máte tedy na kontě do této chvíle pouze jednu účast, potom po startu na Kunětické hoře můžete do celkového pořadí seriálu ještě zasáhnout.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting