Play-off: Naděje zůstává!

10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání nad pražskou Spartou 5:2 a série se tak po dvou odpočinkových dnech vrátí do Pardubic. A naděje zůstává. Hostujícímu Moelleru vyšla na ledě domácí Sparty skvěle první třetina. Svůj první gól dává v přesilové hře, když Jan Čaloun po přihrávce Puchera překonává domácího gólmana Tomáše Duba a zajišťuje vedení 1:0. Pardubice však dokazují, že branky umí dávat i ve vlastním oslabení. Ve 13. minutě po sólo akci Tomáše Linharta zvyšují na 2:0. V úvodu prostřední části utkání tentýž Tomáš Linhart překonává od modré čáry sparťanského brankáře a pojišťuje za asistence Libora Pivka na 3:0. Pardubičtí fanoušci jsou doslova v extázi. Naděje zůstává. Šest minut před koncem druhé třetiny se domácí konečně dočkali. Jaroslav Hlinka za Ptáčkovy asistence překonává pardubického Lašáka, když vyražený puk z ostrého úhlu doklepává za jeho záda. Stav utkání je 3:1. O necelé dvě minuty později „sichrují“ pardubičtí svůj náskok gólem Zdeňka Ondřeje na 4:1. Časomíra ukazuje 6. minutu poslední části hry a Libor Pivko doráží puk po značně nepřehledné situaci do Dubovy branky, čímž koriguje stav na 5:1. Z diskutabilního trestného střílení snižuje domácí Petr Ton a Sparta si připisuje druhý gól v dnešním utkání. Závěr střetnutí si Pardubice komplikují sérií vyloučených hráčů, nic to však již nezmění na konečném výsledku. HC Moeller poráží HC Spartu Praha 5:2. V pořadí pátý duel obou finálových rivalů je na programu ve čtvrtek 12. dubna od 17 hodin na pardubickém ledě. Naděje zůstává.

Další zprávy z kategorie "Sport"

15.1.

Basketbalová play-off se vrátí na Duklu

S ohledem na přestavbu části pardubické ČEZ Areny se pardubický prvoligový basketbal na jaře vrátí do staré haly na Dukle.

Sport celý článek
3.2.

MasterCard a ČSOB zvyšují komfort diváků při sledování sportovních utkání

„Našich fanoušků si velmi vážíme a chceme, aby si sledování zápasu co nejvíce užili. A díky aplikaci WIFI číšník nepřijdou o žádný okamžik utkání, natož o ten nejdůležitější. Princip aplikace je velmi jednoduchý. Návštěvník načte svým mobilem QR kód z letáku a zadá kód skyboxu. Následně je odkázán na speciální rozcestník služby, kde si vybere, na co má chuť, a stiskne tlačítko objednat,“ říká Miroslav Novotný, ředitel obchodu a marketingu, HC Dynamo Pardubice.

Sport celý článek
3.1.

Slávistická hokejová mlátička knokautovala Pardubice

Již první třetina hokejového duelu Slavia versus Pardubice začala pro Východočechy hodně neslavně.

Sport celý článek
6.9.

Závod Okoloželezek láká cyklisty všeho věku

Stejně jako v předchozích dvou letech poskytne zázemí závodu Autocamp Konopáč u Heřmanova Městce. Odtud závodníci zamíří na jeden či dva okruhy dle zvolené délky tratě (30 nebo 60 kilometrů) směrem na jihozápad od města perníkářů a krajské metropole Pardubic, která je odtud doslova coby kamenem dohodil.

Sport celý článek
23.5.

Do pedálů se opřeli i senioři

Byli mezi nimi i radní pro neziskový sektor Pavel Šotola a ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová.

Sport celý článek
19.7.

H.S.H. Vysočina Cup – letos po patnácté

V letošním roce poměří závodníci své síly v lesích na pomezí Českomoravské vrchoviny.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting