Play-off: Naděje zůstává!

10.4.

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání nad pražskou Spartou 5:2 a série se tak po dvou odpočinkových dnech vrátí do Pardubic. A naděje zůstává. Hostujícímu Moelleru vyšla na ledě domácí Sparty skvěle první třetina. Svůj první gól dává v přesilové hře, když Jan Čaloun po přihrávce Puchera překonává domácího gólmana Tomáše Duba a zajišťuje vedení 1:0. Pardubice však dokazují, že branky umí dávat i ve vlastním oslabení. Ve 13. minutě po sólo akci Tomáše Linharta zvyšují na 2:0. V úvodu prostřední části utkání tentýž Tomáš Linhart překonává od modré čáry sparťanského brankáře a pojišťuje za asistence Libora Pivka na 3:0. Pardubičtí fanoušci jsou doslova v extázi. Naděje zůstává. Šest minut před koncem druhé třetiny se domácí konečně dočkali. Jaroslav Hlinka za Ptáčkovy asistence překonává pardubického Lašáka, když vyražený puk z ostrého úhlu doklepává za jeho záda. Stav utkání je 3:1. O necelé dvě minuty později „sichrují“ pardubičtí svůj náskok gólem Zdeňka Ondřeje na 4:1. Časomíra ukazuje 6. minutu poslední části hry a Libor Pivko doráží puk po značně nepřehledné situaci do Dubovy branky, čímž koriguje stav na 5:1. Z diskutabilního trestného střílení snižuje domácí Petr Ton a Sparta si připisuje druhý gól v dnešním utkání. Závěr střetnutí si Pardubice komplikují sérií vyloučených hráčů, nic to však již nezmění na konečném výsledku. HC Moeller poráží HC Spartu Praha 5:2. V pořadí pátý duel obou finálových rivalů je na programu ve čtvrtek 12. dubna od 17 hodin na pardubickém ledě. Naděje zůstává.

Další zprávy z kategorie "Sport"

9.10.

Letos uplyne 140 let od prvního ročníku Velké pardubické

Letošní 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou se uskuteční druhou říjnovou neděli.

Sport celý článek
3.7.

Při štafetě 4 krát 100 m padl další rekord

Krátce po 9 hodině byla na 37. Mistrovství HZS ČR v požárním sportu odstartována štafeta 4 x 100 m s překážkami.

18.4.

Chystáme další fotbalový turnaj! Hrát budou nízkoprahové kluby pro děti a mládež, zapojí se i další děti

„Akci připravujeme ve spolupráci s dětmi NZDM Futur z Hrochova Týnce. Na turnaj jsme pozvali týmy také z Nízkoprahového klubu pro děti a mládež Agora v Chrudimi, Dětského domova v Chrudimi, Terénního programu Jeskyně v Prachovicích, Tatran Hrochův Týnec a tým z Pardubic,“ uvádí Michaela Zelenková ze Šance pro Tebe.

14.6.

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

Nedělní odpoledne si mohou příznivci in-line bruslí zpříjemnit účastí na dalším pokračování akce Pardubice na bruslích.

20.6.

Sportovní park Pardubice 2017 - registrace dobrovolníků

Jako dobrovolník budeš poskytovat potřebné informace návštěvníkům parku, asistovat při sportovních stanovištích dětem i dospělým, budeš moci pomáhat se souvisejícími organizačními činnostmi, zkrátka budeš součástí skvělého týmu, který významně pomůže hladkému průběhu tak jedinečného projektu, jakým Sportovní park Pardubice 2017 jednoznačně je!

10.1.

Pardubický HC Moeller hokejově proškolil Vsetín

V pořadí 40. kolo hokejové extraligy začalo mezi pardubickými hokejisty a posledním Vsetínem

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting