Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

7.9.

Kladno, Plzeň a Pardubice přivítají hokejové legendy

Slibujeme návštěvníkům, že uvidí hezký hokej. I když jsme zestárli, srdce máme pro hokej stále zapálené.

Sport celý článek
23.3.

Pardubický skatepark otevře nový kroužek pro mládež

Nabízíme rady a tipy pro triky v podání zkušených jezdců, kteří povedou tréninky dvakrát týdně.

3.3.

Nejúspěšnější sportovec kraje: hokejista Petr Koukal

Na stříbrné pozici skočil futsalista Lukáš Řešetář a třetí kanoista Ondřej Rolenc.

29.1.

Pardubičtí hokejisté ustáli nervák s Třincem

Po pátečním vítězství pardubických hokejistů na ledě pražské Sparty čekal na tým HC Moeller nedělní duel s oceláři z Třince.

19.7.

H.S.H. Vysočina Cup – letos po patnácté

V letošním roce poměří závodníci své síly v lesích na pomezí Českomoravské vrchoviny.

2.2.

Olympiáda dětí a mládeže je u konce. První místo bral Liberecký kraj

V průběhu ODM bylo předáno 127 sad medailí. Bodově si nejlépe vedl Liberecký kraj, který nasbíral 226 bodů, následovaný Hlavním městem Praha a Krajem Vysočina. Nejvíce zlatých medailí brali sportovci Hlavního města Prahy, a to celkem osm.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting