Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

5.9.

Dukla sportovní se zrodí na prknech špičkových slovensko-českých architektů

Město Pardubice tak ke spolupráci získalo uznávané slovenské architekty Jána Studeného a Petra Stece, jež mají za sebou řadu mezinárodních ocenění i realizací. „Sme potešení z výberu mesta Pardubice a tešíme sa na realizáciu tohto projektu. Od spolupráce očakávame kvalitnú architektúru a naplnenie vízie moderného všešportového areálu, ktorý bude slúžiť hlavne obyvateľom mesta,“ konstatuje Ján Studený.

Sport celý článek
28.6.

Krajská mládež na olympiádě válí. Má stříbro v hodu oštěpem i plavání

Velmi blízko k bronzové medaili měl Aleš Balcar (ročník 2003) v závodě na 200 metrů volný způsob. Rovněž čtvrté místo obsadil v kategorii chlapců ročník 2005 Dominik Houf v polohovém závodě na 200 metrů, v závodě na 200 metrů volný způsob skončil pátý. Pátá místa obsadily také Karolína Teplá (2004) v závodě na 100 metrů znak a Tereza Čabanová v polohovém závodě na 200 metrů.

18.4.

Bruslení v rámci půlmaratónu

Sraz bruslařů je v 11 hodin, tentokrát na třídě Míru, kde bude start i cíl projížďky na in-line bruslích.

16.10.

Zápas se Zlínem se odehraje v provizoriu

Přestavbu ČEZ Areny se sice nepodařilo dodělat, utkání však nic nebrání.

25.9.

Pardubice v Chomutově prohrály a ztratily Extraligu

Pardubice nezvládly venkovní zápasy play-down a v Chomutově prohrály 2:7 a 4:12. Pardubice tak nezvládly play-down a sestupují z Extraligy.

14.9.

Autogramiáda plochodrážních jezdců v OC Palác Pardubice

Přijďte si pro podpis Václava Milíka, Aleše Drymla a dalších předních českých plochodrážních jezdců před samotným finále MS do 21 let do OC Palác Pardubice. Podpořte jezdce před startem a získejte podepsanou pohlednici.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting