Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

19.7.

Přípravy Olympijského parku jsou v plném proudu.

Olympijský park se uskuteční v Pardubicích od 5. do 21. srpna ve zrekonstruovaném parku Na Špici, který se nachází na soutoku řek Labe a Chrudimky. Návštěvníci si zde budou moci po dobu konání olympiády vyzkoušet desítky sportů a také společně fandit českým sportovcům.

Sport celý článek
13.4.

Cyklo Glacensis se letos koná již po deváté

V každém týmu pojede deset a více cyklistů a po různých trasách dojedou do cíle ve Starem Gierałtowie v Polsku.

7.4.

Vladimír Martinec vstoupil do Síně slávy sportu

Plaketu a květinu legendě předali Radko Martínek společně s libereckým hejtmanem Stanislavem Eichlerem v sobotu 3. dubna.

1.6.

Primátorka a náměstci poděkovali zlatým hokejistům

Každý si odnesl i zlatý přívěšek v podobě hokejisty, úspěšní sportovci se pak na oplátku podepsali do městské kroniky.

10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání 5:2

7.11.

Radek Netolický z Kameniček vybojoval dvakrát zlato

Výkony Radka jsou neuvěřitelné. Být dvakrát první na mistrovství Evropy a předtím druhý na mistrovství světa, to vyžaduje hodně silnou motivaci a cílevědomost.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting