První letošní pardubické bruslení

1.4.

První letošní pardubické bruslení

První letošní pardubické bruslení

První letošní příležitost pro organizované bruslení ulicemi Pardubic budou mít příznivci in-line bruslí již v pondělí 7. dubna. Tradiční akce „Pardubice na bruslích“se uskuteční od 18:00 hodin. Sraz bude jako obvykle na parkovišti u ČEZ arény, kde bude i cíl projížďky. Trasa letošního prvního bruslení povede z centra města směrem do Polabin, dále pak Bělehradskou ulicí přes ulici kpt. Bartoše směrem k hlavnímu nádraží Českých drah, dále po rychlodráze až na křižovatku s ulicí Karla IV. a zpátky do centra na parkoviště u ČEZ arény. Na bezpečnou jízdu bruslařů pardubickými ulicemi budou jako vždy dohlížet strážníci městské policie Pardubice. „V letošním roce bychom chtěli postupně zavést tradici pravidelných termínů našich bruslení. Po vzájemné dohodě s městskou policií jsme zvolili jako pevný termín první pondělí v měsíci, a to od dubna do října,“ řekl organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko. Pořadatelé však počítají s akcemi pro příznivce in-line bruslí i při jiných příležitostech, například v rámci Pardubického půlmaratonu. Aktuální informace jsou k dispozici na stránkách www.pardubicenabruslich.cz. Město Pardubice pořádá akce „Pardubice na bruslích“ od roku 2003. Každoročně se konalo sedm či osm těchto akcí pro vyznavače in-line bruslení, od letošního roku by se měl počet oblíbených vyjížděk ještě zvýšit.

Další zprávy z kategorie "Sport"

13.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

„Hradubický běh je výborný nápad. Je to zajímavá změna oproti tradičním běhům – dva starty a jeden cíl – to jinde neuvidíte.

Sport celý článek
17.9.

Trofej UEFA Champions League míří do Pardubic

Všichni fotbaloví fanoušci si budou moci prohlédnou vysněnou trofej nejlepšího fotbalového klubu Evropy.

Sport celý článek
3.5.

SOFTBALL: Pardubice zaskočily mistra, po úvodních porážkách slaví první výhru

Pardubicím v prvním zápasu nadhazoval coach týmu Jan Vlček. Až do páté směny byl zápas vyrovnaný 2:2. Poté se ukázala síla Havličkova Brodu na pálce a dalšími doběhy ovládly zápas 8:2.

Sport celý článek
19.7.

H.S.H. Vysočina Cup – letos po patnácté

V letošním roce poměří závodníci své síly v lesích na pomezí Českomoravské vrchoviny.

Sport celý článek
7.4.

Vladimír Martinec vstoupil do Síně slávy sportu

Plaketu a květinu legendě předali Radko Martínek společně s libereckým hejtmanem Stanislavem Eichlerem v sobotu 3. dubna.

Sport celý článek
7.9.

Zapalte svíčku pro Martina Čecha

Hokejoví fanoušci mohou uctít památku Martina Čecha zapálením svíčky u sochy hokejisty před hlavním vchodem do ČEZ arény.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting