První letošní pardubické bruslení

1.4.

První letošní pardubické bruslení

První letošní pardubické bruslení

První letošní příležitost pro organizované bruslení ulicemi Pardubic budou mít příznivci in-line bruslí již v pondělí 7. dubna. Tradiční akce „Pardubice na bruslích“se uskuteční od 18:00 hodin. Sraz bude jako obvykle na parkovišti u ČEZ arény, kde bude i cíl projížďky. Trasa letošního prvního bruslení povede z centra města směrem do Polabin, dále pak Bělehradskou ulicí přes ulici kpt. Bartoše směrem k hlavnímu nádraží Českých drah, dále po rychlodráze až na křižovatku s ulicí Karla IV. a zpátky do centra na parkoviště u ČEZ arény. Na bezpečnou jízdu bruslařů pardubickými ulicemi budou jako vždy dohlížet strážníci městské policie Pardubice. „V letošním roce bychom chtěli postupně zavést tradici pravidelných termínů našich bruslení. Po vzájemné dohodě s městskou policií jsme zvolili jako pevný termín první pondělí v měsíci, a to od dubna do října,“ řekl organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko. Pořadatelé však počítají s akcemi pro příznivce in-line bruslí i při jiných příležitostech, například v rámci Pardubického půlmaratonu. Aktuální informace jsou k dispozici na stránkách www.pardubicenabruslich.cz. Město Pardubice pořádá akce „Pardubice na bruslích“ od roku 2003. Každoročně se konalo sedm či osm těchto akcí pro vyznavače in-line bruslení, od letošního roku by se měl počet oblíbených vyjížděk ještě zvýšit.

Další zprávy z kategorie "Sport"

12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

Sport celý článek
16.10.

Zápas se Zlínem se odehraje v provizoriu

Přestavbu ČEZ Areny se sice nepodařilo dodělat, utkání však nic nebrání.

Sport celý článek
11.6.

Město Lanškroun se stane etapovým městem projektu Na kole dětem

V té době bude u Haly B. Modrého, která těsně sousedí se Stadionem Romana Šebrleho, probíhat 24. ročník cyklistických závodů dětí a mládeže.

Sport celý článek
10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání 5:2

Sport celý článek
4.9.

Večerní bruslení, tentokrát v barvě modré

Sraz účastníků bude jako obvykle na parkovišti u ČEZ arény, kde bude start i cíl projížďky.

Sport celý článek
15.7.

Projekt Dukla sportovní už má vítěze prvního kola

Dojít by také mělo ke spojení atletického stadionu na Dukle se Základní školou Staňkova. „Rekonstrukce areálu patří mezi naše dlouhodobé cíle. Jedná se o cenné území, proto chceme, aby zde vznikl městský sportovní areál XXI. století. Rádi bychom navíc stadion propojili se Základní školou Staňkova, aby měl tento zrekonstruovaný prostor maximální využití,“ podotýká primátor města Martin Charvát.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting