Srpnové bruslení centrem Pardubic

1.8.

Srpnové bruslení centrem Pardubic

Srpnové bruslení centrem Pardubic

V pondělí 4. srpna budou mít vyznavači in-line bruslí další možnost projet se ulicemi města Pardubic. Sraz účastníků bude v 19:00 hodin na parkovišti u ČEZ arény, kde bude start i cíl projížďky. Na bezpečnost akce budou opět dohlížet strážníci městské policie. Trasa měří zhruba devět kilometrů. Bruslaři pojedou z parkoviště u ČEZ arény na Masarykovo náměstí, dále přes třídu Míru, náměstí Republiky, Jahnovu ulici a Husovu ulici. Za věznicí bruslaři odbočí vpravo na Drážku, budou pokračovat přes rychlodráhu (ulice kpt.Jaroše a Hlaváčova), odbočí na Palackého ulici, přes Masarykovo náměstí a Sukovu třídu se vrátí zpět na parkoviště u ČEZ arény. Další akce pro vyznavače in-line bruslí je plánována na první školní den, to je na pondělí 1. září. Aktuální informace jsou k dispozici na www.pardubicenabruslich.cz

Další zprávy z kategorie "Sport"

18.2.

Rekonstrukce pardubického plavečáku se opozdí

Pokud bude vyhlášeno brzy nové výběrové řízení na zhotovitele, mohlo by se teoreticky začít již během letních prázdnin.

Sport celý článek
15.11.

Město vybralo projektanta letního stadionu

Areál letního stadionu by se měl kompletně přeměnit, a to včetně přilehlých ploch podél ulice U Stadionu. Svého využití by se tedy mělo dočkat také území po bývalé hale ČSTV a jatkách, kde by měla být vybudována další dvě hřiště, která budou moci využívat sportovní kluby i veřejnost. Architekti v tomto prostoru počítají také s dětským hřištěm či plochou pro letní kino a podobné akce. Samotné fotbalové hřiště se dočká přestavby tak, aby jeho parametry vyhověly požadavkům na pořádání zápasů druhé nejvyšší fotbalové soutěže.

Sport celý článek
18.6.

Jak na olympijskou kandidaturu?

Pardubický kraj na této akci reprezentoval náměstek hejtmana Ivo Toman, který je kontaktní osobou pro přípravu kandidatury..

Sport celý článek
25.6.

Pardubice mají "jen" stříbro i v inline hokeji

Po stříbru v hokejové extralize podlehly Pardubice i ve finále inlinové extraligy. Tentokrát Zlínu.

Sport celý článek
17.4.

Tradičního běžeckého závodu se účastní kromě profesionálních běžců stále větší počet závodníků z řad široké veřejnosti.

Každý závodník, který doběhne do cíle na Pernštýnském náměstí dostane pamětní medaili Vaňka Vaňhy (týká se závodníků půlmaratonu i Pernštejnské sedmičky). Pro nejmenší účastníky je pak v cíli připraveno jedno neobvyklé překvapení.

Sport celý článek
19.7.

Přípravy Olympijského parku jsou v plném proudu.

Olympijský park se uskuteční v Pardubicích od 5. do 21. srpna ve zrekonstruovaném parku Na Špici, který se nachází na soutoku řek Labe a Chrudimky. Návštěvníci si zde budou moci po dobu konání olympiády vyzkoušet desítky sportů a také společně fandit českým sportovcům.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting