V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

14.6.

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

Nedělní odpoledne (17. června) si mohou příznivci in-line bruslí zpříjemnit účastí na dalším pokračování akce Pardubice na bruslích. Letošní třetí bruslení organizované městem začne v 15:00 na parkovišti u ČEZ arény. Trasa bude tentokrát měřit přes jedenáct kilometrů. „Jen doufám, že nás nepřekvapí počasí jako posledně, kdy jsme museli kvůli mokrým silnicím trasu výrazně zkrátit a začít později,“ řekl organizátor akce Michal Zitko. „Pro neděli jsme vybrali trasu, která povede z centra města směrem do Polabin, dále pak Bělehradskou ulicí a ulicí kpt. Bartoše k hlavnímu nádraží Českých drah, poté po rychlodráze až ke křižovatce s Dašickou ulicí a zpět do centra na parkoviště u ČEZ arény,“ nastínil průběh trasy Michal Zitko. Na bezpečnost při průjezdu pardubickými ulicemi budou opět dohlížet strážníci městské policie. Před prázdninovou přestávkou bude město organizovat ještě jedno bruslení, a to v sobotu 30. června. Začátek bude opět v 15 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

Další zprávy z kategorie "Sport"

22.11.

Tiskové prohlášení BK JIP Pardubice

Pracujeme s variantou odehrát domácí utkání v dlouhodobé části Mattoni NBL v hale s kapacitou kolem 1500 diváků.

Sport celý článek
9.10.

Letos uplyne 140 let od prvního ročníku Velké pardubické

Letošní 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou se uskuteční druhou říjnovou neděli.

Sport celý článek
1.6.

Primátorka a náměstci poděkovali zlatým hokejistům

Každý si odnesl i zlatý přívěšek v podobě hokejisty, úspěšní sportovci se pak na oplátku podepsali do městské kroniky.

Sport celý článek
10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání 5:2

Sport celý článek
25.11.

I letos můžete nominovat nejúspěšnější sportovce Pardubicka

Návrhy se předkládají za sportovní výsledky získané za rok 2016 v prestižních soutěžích. Oceněni tak budou ti, kteří obsadili přední místa na olympijských hrách, paralympiádě, mistrovstvích světa či Evropy, světových a evropských pohárech nebo v dalších soutěžích světové a evropské úrovně. Ceny mohou být uděleny i za získání titulu mistr či mistryně ČR v jednotlivcích a u kolektivů za umístění na medailových místech na mistrovství ČR.

Sport celý článek
15.1.

Basketbalová play-off se vrátí na Duklu

S ohledem na přestavbu části pardubické ČEZ Areny se pardubický prvoligový basketbal na jaře vrátí do staré haly na Dukle.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting