V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

14.6.

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

Nedělní odpoledne (17. června) si mohou příznivci in-line bruslí zpříjemnit účastí na dalším pokračování akce Pardubice na bruslích. Letošní třetí bruslení organizované městem začne v 15:00 na parkovišti u ČEZ arény. Trasa bude tentokrát měřit přes jedenáct kilometrů. „Jen doufám, že nás nepřekvapí počasí jako posledně, kdy jsme museli kvůli mokrým silnicím trasu výrazně zkrátit a začít později,“ řekl organizátor akce Michal Zitko. „Pro neděli jsme vybrali trasu, která povede z centra města směrem do Polabin, dále pak Bělehradskou ulicí a ulicí kpt. Bartoše k hlavnímu nádraží Českých drah, poté po rychlodráze až ke křižovatce s Dašickou ulicí a zpět do centra na parkoviště u ČEZ arény,“ nastínil průběh trasy Michal Zitko. Na bezpečnost při průjezdu pardubickými ulicemi budou opět dohlížet strážníci městské policie. Před prázdninovou přestávkou bude město organizovat ještě jedno bruslení, a to v sobotu 30. června. Začátek bude opět v 15 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

Další zprávy z kategorie "Sport"

13.10.

Nejlepší atletický oddíl pro postižené je prý v Pardubicích

Diskuse se tak pochopitelně od zážitků z Číny stočila k problematice sportování handicapovaných.

Sport celý článek
28.1.

Budoucí biatlonová persona? Mikuláš Karlík nemá na olympiádě již dva roky přemožitele

Mikuláš Karlík přijel na Vysočinu v pozici jednoho z největších favoritů biatlonových soutěží. Jeho ambice byly oprávněné, před dvěma lety totiž v kategorii mladších žáků suverénně ovládl závod jednotlivců i s hromadným startem a se třemi zlatými medailemi se vrátil domů do Letohradu. Letos na své úspěchy navázal totožným způsobem.

Sport celý článek
16.6.

Krajští úředníci měřili své síly ve sportu

V Pardubicích byly vypsány čtyři disciplíny – volejbal, tenis, minigolf a závod dračích lodí na Labi.

Sport celý článek
17.12.

Do kraje přijedou nejlepší vodní lyžaři z Evropy a Jižní Afriky

Na písníku v Mělicích se od úterý 13. do neděle 17. srpna utká na 300 borců ve figurální jízdě, slalomu a skocích. Vítěz se vyhlašuje i v trojkombinaci.

Sport celý článek
8.4.

Město zkontrolovalo ukotvení branek

Město podle Fraňkové zároveň vyzve správce všech ostatních městských sportovišť k podobné kontrole.

Sport celý článek
12.1.

Ústecký kraj bude hostit VII. zimní olympiádu dětí a mládeže

Zahajovací ceremoniál se uskuteční v neděli 17. ledna 2016 odpoledne v SD Aréně v Chomutově. Stejně jako v uplynulých letech budou hry otevřeny slavnostním nástupem všech čtrnácti výprav vedených vlajkonoši z řad slavných sportovců, z nichž mnozí již atmosféru světových olympiád okusili.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting