V pardubickém areálu TCV se na plážových kurtech Beach Service pravidelně potkává beachvolejbalová špička z celé České republiky

4.2.

Již od prosince 2018 Beach Service každý měsíc pořádá minimálně dva svazové turnaje plážového volejbalu v areálu TCV v Polabinách. Do Pardubic se tak sjíždí nejlepší hráči a hráčky republiky, aby získali další cenné body do svazového žebříčku. Nejbližší turnaj je naplánován na neděli 3.2. Startovat budou i zahraniční dvojice.

Písečné kurty v areálu TCV v Polabinách nabízejí špičkový plážový volejbal třikrát do měsíce. Letos poprvé se tento mladý sport nesoustředí pouze na letní sezónu. Pozornost se nyní rozšiřuje o sérii Zimních pohárů, ve které letos historicky poprvé hráči sbírají body do svazového žebříčku. Pravidelně je tak k vidění v kryté beachvolejbalové hale v pardubických Polabinách nespočet kvalitních zápasů. Že se beach volejbal nehraje jen v létě a v plavkách se můžete přesvědčit na vlastní oči. Vstupné se neplatí a dorazit můžete kdykoliv. Turnaje většinou začínají v 9h ráno a končí mezi 15-17h.

Zimní svazové turnaje jsou v Pardubicích naplánovány až do dubna. Jejich termíny naleznete na webových stránkách volejbalového svazu.

Další zprávy z kategorie "Sport"

12.4.

Pardubice na bruslích startují desátý ročník

Účastníci budou mít opět jedinečnou možnost projet se ulicemi Dukly a Višňovky, včetně podjezdů na a 17. listopadu a Anenského.

Sport celý článek
8.3.

Kdy pro vstupenky na hokejové čtvrtfinále?

Klub HC Moeller Pardubice zveřejnil systém prodeje vstupenek na případný pátý zápas čtvrtfinále.

10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání 5:2

11.10.

Východočeské univerzity opět poměří síly. Tentokrát v e-gamingu

Unikátní e-gamingové derby univerzit, které se v České republice odehraje historicky poprvé přímo na univerzitní půdě, začíná zítra mezi Univerzitou Hradec Králové (UHK) a Univerzitou Pardubice (UPa). V Hradci Králové poměří své hráčské dovednosti tři desítky esportovců. Po tradičním hokejovém derby východočeských škol, které každý rok navštíví tisíce diváků, je letos tato disciplína novinkou.

16.6.

Krajští úředníci měřili své síly ve sportu

V Pardubicích byly vypsány čtyři disciplíny – volejbal, tenis, minigolf a závod dračích lodí na Labi.

28.6.

Krajská mládež na olympiádě válí. Má stříbro v hodu oštěpem i plavání

Velmi blízko k bronzové medaili měl Aleš Balcar (ročník 2003) v závodě na 200 metrů volný způsob. Rovněž čtvrté místo obsadil v kategorii chlapců ročník 2005 Dominik Houf v polohovém závodě na 200 metrů, v závodě na 200 metrů volný způsob skončil pátý. Pátá místa obsadily také Karolína Teplá (2004) v závodě na 100 metrů znak a Tereza Čabanová v polohovém závodě na 200 metrů.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting