V Polabinách jsou mistři republiky v Taekwondu!

16.11.

O víkendu jsme na Mistrovství republiky 2016 v Taekwon-Do ITF v Brně pořádně zabodovali.
V celkovém pořadí našich šest statečných závodníků předhonilo výpravy, které byly i dvakrát větší než ta naše, a vybojovali 3 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile. Kromě medailí jsme si do Pardubic přivezli ještě pohár pro nejúspěšnější seniorku, který vybojovala Lucie Kratochvílová za zlato ze speciálních přerážecích technik, zlato z technických sestav a stříbro ze sportovního boje. V taekwondu se totiž soutěží ve více disciplínách, a sice v technických sestavách, sportovním boji, silovém přerážení desek a speciálních přerážecích technikách, kde se kope do desek, které jsou více jak 2 metry vysoko nebo daleko.
Zlatou medaili si vypřerážela také Denisa Tkáčová, která si v této disciplíně drží neporazitelnost na všech závodech už 3 roky. Ke zlatu Denisa přidala ještě bronz ze sportovního boje. Jirka Lukších se po několika napínavých rozstřelech o zlato v silovém přerážení musel nakonec spokojit s druhým místem.
Poslední medaili přidala Lenka Havránková v technických sestavách. Celému týmu děkuji za skvělou atmosféru, vzájemnou podporu a výbornou reprezentaci naší školy Taekwon-Do ITF Pardubice. Radek Kolář, 5. Dan / mezinárodní instruktor
Adresa: Gymnázium Pardubice Mozartova, Pardubice

Další zprávy z kategorie "Sport"

12.3.

Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

Po pátečním vítězství a sobotní prohře je stav HC Moeller Pardubice versus HC Znojemští Orli 3:1 na zápasy.

Sport celý článek
9.10.

Letos uplyne 140 let od prvního ročníku Velké pardubické

Letošní 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou se uskuteční druhou říjnovou neděli.

23.3.

Pardubický skatepark otevře nový kroužek pro mládež

Nabízíme rady a tipy pro triky v podání zkušených jezdců, kteří povedou tréninky dvakrát týdně.

31.5.

Stolní tenistka na vozíčku dosáhla na vytoužený titul

Spolu s oddílovou jedničkou se na domácí šampionát sítem kvalifikací a na základě výkonnosti probojoval také Vladimír Tláskal. Přestože spolu dvojice hrála poprvé v životě, dokázala si ve čtyřhře poradit s ambiciózním párem Martin Zvolánek - Iva Lukešová a nakonec obsadila výborné šesté místo. Stejnou příčku v mužské kategorii obsadil i Vladimír Tláskal.

16.10.

Do Pardubic se po půl roce vrací hokejová liga

Nově zrekonstruovanou a rozšířenou ČEZ Arenu pokřtí domácí hokejisté HC Moeller zápasem se Zlínem.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting