Vítkovičtí oceláři nakoupili sedm branek

17.1.

Vítkovičtí oceláři nakoupili sedm branek

První třetina utkání mezi HC Moeller Pardubice a HC Vítkovice Steel se nesla poněkud v duchu "já vyloučen, ale i ty vyloučen". Střela za Lašákova záda nebyla uznána sudími jako gólová. Naopak v 18. minutě pardubičtí upravují na 1:0 střelou Jana Čalouna po přihrávce Martina Čecha. První polovina druhé části hry přináší potvrzení převahy domácích, když Tomáš Blažek po ideálně přesné přihrávce Petra Sýkory zasunuje za Pincova záda na 2:0. Ve 35. minutě prostřední třetiny obral váhavou obranu Vítkovic opět Čaloun a s přehledem, hezky po ledě, poslal kotouč k tyči hostujícího gólmana na 3:0. Začátek poslední třetiny zápasu snižuje "steelman" Ctirad Ovčačík na 3:1, v době pardubického oslabení. Naděje Vítkovic stálé neumírá, jenže půl minuty poté se klinická smrt začíná blížit. Po přihrávce Libora Pivka na 4:1 zvyšuje Aleš Píša. Smrt, jářku, biologická klepe na vítkovickou střídačku pár vteřin poté, kdy kuriozně domácí gólman Lašák přes celá dvě pásma nachází Sýkoru, jehož darda pouze jen nekoriguje duel na 5:1, ale zároveň vyhání vítkovického Pince z branky na střídačku. 53. minuta, František Mrázek zvyšuje za asistence Jiřího Cetkovského na krásných 6:1, když jenom pár minut nato po geometricky přesné nahrávce domácího Píši upravuje na 7:1 Dušan Andrašovský. Těsně před koncem střetnutí vítkovičtí snižují brankou Tomáše Káni, nic to však již neohrozí konečný stav a přesvědčivé vítězství HC Moeller. Pardubice : Vítkovice = 7 : 2.

Další zprávy z kategorie "Sport"

12.4.

V sobotu se poběží opět Pardubický vinařský půlmaraton

Oproti rokům předchozím se Lidový běh poběží taktéž po nové trati s doběhem přes Třídu Míru, délce 1750 m. Poté bude následovat projížďka In line sportovců po trase půlmaratonu, svůj pohárový závod budou absolvovat sportovci na handbike. Další novinkou bude závod půlmaratonu koloběžek a také poprvé běžecký závod na 10 km.

Sport celý článek
29.10.

Floutek na koloběžce se stal v Pardubicích mistrem Evropy

Pardubický skatepark hostil neoficiální mistrovství Evropy a Evropský pohár ve scooteringu.

Sport celý článek
9.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

Je to zajímavá změna oproti tradičním běhům – dva starty a jeden cíl – to jinde neuvidíte.

Sport celý článek
9.3.

V Pardubicích se začíná se sportem už od plenek

O fenoménu cvičení pro nejmenší jsme si povídali s lektorkou cvičení pro děti a vedoucí taneční školy Janou Konopkovou.

Sport celý článek
9.10.

Letos uplyne 140 let od prvního ročníku Velké pardubické

Letošní 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou se uskuteční druhou říjnovou neděli.

Sport celý článek
31.7.

Město bude koordinovat lávku přes nádraží

Záměr spojit městské části lávkou vyhrál nad výstavbou podchodu, pro Pardubice je nadchod totiž cenově výhodnější. Realizace lávky vyjde město na necelých 10 milionů korun, zbytek nákladů zaplatí SŽDC z evropských dotací. Podle prvních odhadů by celkové náklady na výstavbu tolik očekávané lávky měly vyjít na přibližně 50 milionů korun.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting