Vítkovičtí oceláři nakoupili sedm branek

17.1.

První třetina utkání mezi HC Moeller Pardubice a HC Vítkovice Steel se nesla poněkud v duchu "já vyloučen, ale i ty vyloučen". Střela za Lašákova záda nebyla uznána sudími jako gólová. Naopak v 18. minutě pardubičtí upravují na 1:0 střelou Jana Čalouna po přihrávce Martina Čecha. První polovina druhé části hry přináší potvrzení převahy domácích, když Tomáš Blažek po ideálně přesné přihrávce Petra Sýkory zasunuje za Pincova záda na 2:0. Ve 35. minutě prostřední třetiny obral váhavou obranu Vítkovic opět Čaloun a s přehledem, hezky po ledě, poslal kotouč k tyči hostujícího gólmana na 3:0. Začátek poslední třetiny zápasu snižuje "steelman" Ctirad Ovčačík na 3:1, v době pardubického oslabení. Naděje Vítkovic stálé neumírá, jenže půl minuty poté se klinická smrt začíná blížit. Po přihrávce Libora Pivka na 4:1 zvyšuje Aleš Píša. Smrt, jářku, biologická klepe na vítkovickou střídačku pár vteřin poté, kdy kuriozně domácí gólman Lašák přes celá dvě pásma nachází Sýkoru, jehož darda pouze jen nekoriguje duel na 5:1, ale zároveň vyhání vítkovického Pince z branky na střídačku. 53. minuta, František Mrázek zvyšuje za asistence Jiřího Cetkovského na krásných 6:1, když jenom pár minut nato po geometricky přesné nahrávce domácího Píši upravuje na 7:1 Dušan Andrašovský. Těsně před koncem střetnutí vítkovičtí snižují brankou Tomáše Káni, nic to však již neohrozí konečný stav a přesvědčivé vítězství HC Moeller. Pardubice : Vítkovice = 7 : 2.

Další zprávy z kategorie "Sport"

15.11.

Město vybralo projektanta letního stadionu

Areál letního stadionu by se měl kompletně přeměnit, a to včetně přilehlých ploch podél ulice U Stadionu. Svého využití by se tedy mělo dočkat také území po bývalé hale ČSTV a jatkách, kde by měla být vybudována další dvě hřiště, která budou moci využívat sportovní kluby i veřejnost. Architekti v tomto prostoru počítají také s dětským hřištěm či plochou pro letní kino a podobné akce. Samotné fotbalové hřiště se dočká přestavby tak, aby jeho parametry vyhověly požadavkům na pořádání zápasů druhé nejvyšší fotbalové soutěže.

Sport celý článek
4.2.

V pardubickém areálu TCV se na plážových kurtech Beach Service pravidelně potkává beachvolejbalová špička z celé České republiky

Do Pardubic se tak sjíždí nejlepší hráči a hráčky republiky, aby získali další cenné body do svazového žebříčku. Nejbližší turnaj je naplánován na neděli 3.2. Startovat budou i zahraniční dvojice.

10.4.

Play-off: Naděje zůstává!

Po dvou prohrách na vlastním ledě a jedné v pražské T-Mobile Areně zvítězili pardubičtí hokejisté ve 4. finálovém utkání 5:2

7.9.

Zapalte svíčku pro Martina Čecha

Hokejoví fanoušci mohou uctít památku Martina Čecha zapálením svíčky u sochy hokejisty před hlavním vchodem do ČEZ arény.

17.4.

Velikonoční víkend ve znamení koní a závodů všestrannosti

Soutěže všestrannosti začínají v sobotu 19. dubna už v 7:00 hodin drezurními zkouškami, na které navážou parkury. Terénní zkoušky jsou připraveny na neděli 20. dubna, první závodníci se na trať vydají v 8:00 hodin. Vstupné pro diváky je zdarma.

9.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

Je to zajímavá změna oproti tradičním běhům – dva starty a jeden cíl – to jinde neuvidíte.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting