Vladimír Martinec vstoupil do Síně slávy sportu

7.4.

Hejtman Radko Martínek a předseda krajského sdružení Českého svazu tělesné výchovy Václav Shejbal uvedli do Síně slávy sportu v Pardubickém kraji trojnásobného mistra světa v hokeji a olympijského vítěze z japonského Nagana Vladimíra Martince. Plaketu a květinu legendě světového hokeje předali Radko Martínek společně s libereckým hejtmanem Stanislavem Eichlerem v sobotu 3. dubna před zcela vyprodanou ČEZ Arénou, v přestávce semifinálového duelu mezi hokejisty Pardubic a libereckými Bílými Tygry.       „Patříte mezi sportovní legendy našeho kraje. Vážíme si vašich hokejových úspěchů a oceňujeme vaši trenérskou práci s hokejovým dorostem,“ poblahopřál hejtman Martínek vynikajícímu sportovci, který v současné době pracuje jako asistent generálního manažera HC EATON a trenér juniorů.

Další zprávy z kategorie "Sport"

28.6.

Krajská mládež na olympiádě válí. Má stříbro v hodu oštěpem i plavání

Velmi blízko k bronzové medaili měl Aleš Balcar (ročník 2003) v závodě na 200 metrů volný způsob. Rovněž čtvrté místo obsadil v kategorii chlapců ročník 2005 Dominik Houf v polohovém závodě na 200 metrů, v závodě na 200 metrů volný způsob skončil pátý. Pátá místa obsadily také Karolína Teplá (2004) v závodě na 100 metrů znak a Tereza Čabanová v polohovém závodě na 200 metrů.

Sport celý článek
2.9.

Testování rychlosti na in-line bruslích

Pro tentokrát pořadatele připravili ve spolupráci s Městskou policií Pardubice tabuli na měření rychlosti.

11.6.

Město Lanškroun se stane etapovým městem projektu Na kole dětem

V té době bude u Haly B. Modrého, která těsně sousedí se Stadionem Romana Šebrleho, probíhat 24. ročník cyklistických závodů dětí a mládeže.

21.9.

Krajští úředníci vykopali druhé místo

Krásné druhé místo patří týmu Krajského úřadu Pardubického kraje. Třetí skončil Magistrát města Pardubic.