Vladimír Martinec vstoupil do Síně slávy sportu

7.4.

Hejtman Radko Martínek a předseda krajského sdružení Českého svazu tělesné výchovy Václav Shejbal uvedli do Síně slávy sportu v Pardubickém kraji trojnásobného mistra světa v hokeji a olympijského vítěze z japonského Nagana Vladimíra Martince. Plaketu a květinu legendě světového hokeje předali Radko Martínek společně s libereckým hejtmanem Stanislavem Eichlerem v sobotu 3. dubna před zcela vyprodanou ČEZ Arénou, v přestávce semifinálového duelu mezi hokejisty Pardubic a libereckými Bílými Tygry.       „Patříte mezi sportovní legendy našeho kraje. Vážíme si vašich hokejových úspěchů a oceňujeme vaši trenérskou práci s hokejovým dorostem,“ poblahopřál hejtman Martínek vynikajícímu sportovci, který v současné době pracuje jako asistent generálního manažera HC EATON a trenér juniorů.

Další zprávy z kategorie "Sport"

3.7.

Travní lyžování v Čenkovicích

Projekt byl realizován ve velmi krátké době a ubytovací prostory a vlek byly k dispozici už v letošní nevydařené zimní sezóně.

Sport celý článek
12.4.

V sobotu se poběží opět Pardubický vinařský půlmaraton

Oproti rokům předchozím se Lidový běh poběží taktéž po nové trati s doběhem přes Třídu Míru, délce 1750 m. Poté bude následovat projížďka In line sportovců po trase půlmaratonu, svůj pohárový závod budou absolvovat sportovci na handbike. Další novinkou bude závod půlmaratonu koloběžek a také poprvé běžecký závod na 10 km.

23.3.

Pardubický skatepark otevře nový kroužek pro mládež

Nabízíme rady a tipy pro triky v podání zkušených jezdců, kteří povedou tréninky dvakrát týdně.

7.11.

Radek Netolický z Kameniček vybojoval dvakrát zlato

Výkony Radka jsou neuvěřitelné. Být dvakrát první na mistrovství Evropy a předtím druhý na mistrovství světa, to vyžaduje hodně silnou motivaci a cílevědomost.

28.6.

Krajská mládež na olympiádě válí. Má stříbro v hodu oštěpem i plavání

Velmi blízko k bronzové medaili měl Aleš Balcar (ročník 2003) v závodě na 200 metrů volný způsob. Rovněž čtvrté místo obsadil v kategorii chlapců ročník 2005 Dominik Houf v polohovém závodě na 200 metrů, v závodě na 200 metrů volný způsob skončil pátý. Pátá místa obsadily také Karolína Teplá (2004) v závodě na 100 metrů znak a Tereza Čabanová v polohovém závodě na 200 metrů.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting