Znojemským Orlům dvakrát přistřižena křídla

7.3.

Znojemským Orlům dvakrát přistřižena křídla

Po prvním pondělním zápase čtvrtfinálové série hokejového play off mezi mužstvy HC Moeller a HC Znojemští Orli, kdy pardubičtí hokejisté na domácím ledě přehráli soupeře rozdílem 5:2, byl na programu včerejšího podvečera v ČEZ Areně odvetný duel. V pořadí druhý zápas byl pro domácí poněkud bolestivější. Ti sice nasadili hned od počátku aktivní styl hry, často se dostávali před znojemskou branku, leč hostující gólman Trvaj byl doslova jak z betonu, stejně tak byla opancéřovaná obrana Jihomoravanů. Samotné rozetnutí gordického uzlu jinak vcelku vyrovnaného střetnutí přišlo až v samotné závěrečné třetině, kdy ve 42. minutě hry Jan Snopek po excelentně vyhraném buly přihrál Dušanu Andrašovskému, který puk bezpečně umístil do znojemské branky. Znojemští Orli se sice pokusili finále souboje zvrátit, když při velmi napínavém závěru hry, při hře power play, nasadili doslova všecek svůj herní potenciál. Absence znojemského brankáře ale naopak využili pardubičtí hokejisté a v samém závěru zvýšil HC Moeller zásluhou Jana Čalouna na konečných 2:0. Domácí brankář Ján Lašák, doslova maskot dobré pohody v mužstvu, se opět stal cennou devizou zdejšího hokeje, neboť „bez ztráty desítky“ zlikvidoval všech sedmnáct střel soupeře. Znojmo se pokusí oplatit prohru již tento pátek, kdy „perníkáře“ přivítá na ledě své Hostan Areny od 17 hodin.

Další zprávy z kategorie "Sport"

7.9.

Zapalte svíčku pro Martina Čecha

Hokejoví fanoušci mohou uctít památku Martina Čecha zapálením svíčky u sochy hokejisty před hlavním vchodem do ČEZ arény.

Sport celý článek
24.9.

V Ledči se střetnou basketbalisté v česko-slovenském souboji

Stejné rodiště má i europoslanec Tomáš Zdechovský. „Myšlenka uspořádat mezinárodní přípravné utkání v Ledči nad Sázavou vznikla před více než rokem na jednání představenstva pardubického klubu. Chtěli jsme s mým spolužákem z ledečského gymnázia Pavlem Starou přivést do rodného města špičkový basketbal,“ prozrazuje europoslanec Tomáš Zdechovský.

Sport celý článek
22.1.

Už známe nejúspěšnější sportovce Pardubicka!

Dobrou zprávou pro další rozvoj podmínek pro sport u nás v Pardubicích je, že jsme díky navýšení daňových příjmů mohli pro letošní rok navýšit Program podpory sportu na více než 69 milionů korun, což je nárůst o několik milionů korun oproti loňskému roku.

Sport celý článek
10.4.

Vozíčkáři si na finále mohou rezervovat místa

Vedení klubu HC Moeller Pardubice žádá vozíčkáře, aby si telefonicky rezervovali místo.

Sport celý článek
31.5.

Stolní tenistka na vozíčku dosáhla na vytoužený titul

Spolu s oddílovou jedničkou se na domácí šampionát sítem kvalifikací a na základě výkonnosti probojoval také Vladimír Tláskal. Přestože spolu dvojice hrála poprvé v životě, dokázala si ve čtyřhře poradit s ambiciózním párem Martin Zvolánek - Iva Lukešová a nakonec obsadila výborné šesté místo. Stejnou příčku v mužské kategorii obsadil i Vladimír Tláskal.

Sport celý článek
12.3.

Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

Po pátečním vítězství a sobotní prohře je stav HC Moeller Pardubice versus HC Znojemští Orli 3:1 na zápasy.

Sport celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting