Znojemským Orlům dvakrát přistřižena křídla

7.3.

Po prvním pondělním zápase čtvrtfinálové série hokejového play off mezi mužstvy HC Moeller a HC Znojemští Orli, kdy pardubičtí hokejisté na domácím ledě přehráli soupeře rozdílem 5:2, byl na programu včerejšího podvečera v ČEZ Areně odvetný duel. V pořadí druhý zápas byl pro domácí poněkud bolestivější. Ti sice nasadili hned od počátku aktivní styl hry, často se dostávali před znojemskou branku, leč hostující gólman Trvaj byl doslova jak z betonu, stejně tak byla opancéřovaná obrana Jihomoravanů. Samotné rozetnutí gordického uzlu jinak vcelku vyrovnaného střetnutí přišlo až v samotné závěrečné třetině, kdy ve 42. minutě hry Jan Snopek po excelentně vyhraném buly přihrál Dušanu Andrašovskému, který puk bezpečně umístil do znojemské branky. Znojemští Orli se sice pokusili finále souboje zvrátit, když při velmi napínavém závěru hry, při hře power play, nasadili doslova všecek svůj herní potenciál. Absence znojemského brankáře ale naopak využili pardubičtí hokejisté a v samém závěru zvýšil HC Moeller zásluhou Jana Čalouna na konečných 2:0. Domácí brankář Ján Lašák, doslova maskot dobré pohody v mužstvu, se opět stal cennou devizou zdejšího hokeje, neboť „bez ztráty desítky“ zlikvidoval všech sedmnáct střel soupeře. Znojmo se pokusí oplatit prohru již tento pátek, kdy „perníkáře“ přivítá na ledě své Hostan Areny od 17 hodin.

Další zprávy z kategorie "Sport"

1.8.

Srpnové bruslení centrem Pardubic

Sraz účastníků bude v 19:00 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

Sport celý článek
13.8.

Premiér na Juniorce

Sám premiér si vyzkoušel kurty pod pardubickým zámkem, když nastoupil k exhibiční čtyřhře.

29.8.

Nový školní rok ve znamení in-line bruslí

Příznivci kolečkových bruslí budou mít v pondělí 1. září další možnost zúčastnit se oblíbené akce Pardubice na bruslích.

24.5.

Kunětická Hora má mistra světa v kombinaci Ski & Golf

Ve znamení úspěchu českých závodníků se nesl letošní ročník Mistrovství světa Ski & Golf v rakouském Zell am See.

11.3.

Baníkovci vzbudili na pardubickém nádraží rozruch

V pondělí 9. března po poledni bylo na pardubickém vlakovém nádraží rušněji než v jiné dny.

9.2.

Nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2008

Podstatným kritériem je umístění na předních místech v prestižních soutěžích v hodnoceném roce.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting