Automobilová škola zve na dopravně-servisní den

30.9.

Automobilová škola zve na dopravně-servisní den

Střední automobilní škola v Holicích společně s partnerskými firmami zvou občany města Holic a blízkého okolí na tradiční Dopravně – servisní a prezentační den, který se uskuteční ve středu 2. října na náměstí v Holicích v době od 9 do 17 hodin.

Žáci společně s učiteli školy Vám zdarma provedou kontrolu a drobné úpravy tlaku v pneumatikách, veškerého osvětlení vozidla a seřízení světlometů, funkce zásuvky tažného zařízení, funkce klimatizace vozidla, stavu jednotlivých náplní v automobilu, kontrolu stavu akumulátoru.

Servis Automonti Pardubice vám na zkušební stolici provede kontrolu brzd a tlumičů pérování. Společnost BESIP a automobilní škola budou mít k dispozici cvičné trenažéry pro náraz a řízení osobních vozidel a motocyklů. Zároveň si bude moci každý z účastníků sám vyzkoušet trenažér, který simuluje převrácení a náraz vozidla automobilu při dopravní nehodě. Budete se moci projet na dvojkolce Segway a elektrokole.

U abilympijské asociace si budou všichni moci vyzkoušet náročnosti při obsluze invalidního vozíku apod. Pojišťovna Generali bude prezentovat své služby v oblastech pojištění občanů a motorových vozidel. Hasiči provedou ukázku vyprošťování zraněné osoby při dopravní nehodě. Každý si bude moci ověřit svoji zručnost při dálkovém ovládání modelů.

Prodejci nových osobních vozidel značky Citroen a Kia, nákladních vozidel Renault, Daf, autobusů Iveco, sběratelé, příznivci a nadšenci tunningových a sportovních automobilů a majitelé závodních motocyklů zde předvedou s odborným výkladem některé své poslední modely vozidel. Srdečně Vás všechny na tuto akci zve vedení automobilní školy v Holicích se svými partnery.

Další zprávy z kategorie "Technika"

7.6.

Vědecko-technický jarmark - vydejte se po stopách vědy a techniky

Nabídku univerzitního vědeckého jarmarku doplňují další atraktivní programy: netradiční exkurze do mlýna, do divadla, komentované procházky po historickém středu města, možnost navštívit expozice a výstavy Východočeského muzea na zámku, animační programy Východočeské galerie, programy v Ekocentru paleta a v krajské knihovně.

Technika celý článek
20.6.

Technohrátky, projekt Pardubického kraje na podporu řemesel, představil SOU Svitavy i unikátní obor plastikářů

Největší zručnost projevili – podobně jako na předešlé akci v Moravské Třebové – žáci Základní školy Kunčina. „Bylo vidět, že jsou to děti hlavně z vesnice, protože byly velice šikovné. Věřím, že se s některými účastníky někdy setkám při zápisu ve škole,“ dodal ředitel SOU Svitavy Leoš Říha.

Technika celý článek
26.5.

Legendární COBRA na Aviatické pouti

Vedle bohatého letového programu a vyhlídkových letů je pro návštěvníky Aviatické pouti připraven o víkendu 31. května a 1. června také pestrý pozemní doprovodný program.

Technika celý článek
4.10.

Týden vědy a techniky AV ČR zveřejňuje program osmnáctého ročníku!

Letošním tématem festivalu je období 1918–2018: Století české vědy. Spolu s vědci tak můžete objevovat, jak věda vypadala před sto lety při vzniku Československé republiky a jak se vědní obory od té doby vyvinuly. Jak lépe oslavit stoleté výročí vzniku Československé republiky než festivalem, na kterém se mimo jiné dozvíte zajímavosti z doby, která formovala český národ?

Technika celý článek
14.10.

Přednáška „Lovy skvostů temné oblohy“

Při současném trendu vznikajících oblastí tmavé oblohy se do povědomí veřejnosti stále více dostává informace o tzv. světelném znečištění či světelném smogu. Ukazuje se, že přemíra světla, které svítí neúčelně, škodí v širokém spektru – od vlivů na každodenní život člověka po ohrožení některých přírodních druhů.

Technika celý článek
4.2.

Tragický návrat Columbie

Prvního února 2008 jsme si tak připomenuli 5. výročí této kosmické havárie.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting