Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto

31.7.

Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto

Český výrobce interiérového nábytku, společnost STORY DESIGN, a.s., uspěla ve více jak rok trvajícím výběrovém řízení na dodávku interiérů nových showroomů pro společnost Škoda Auto. Stala se tak jednou ze společností, která bude dodávat interiérové vybavení po celé Evropě a v případě úspěchu v dodatečném tendru také po celém Rusku.

„Na výběrovém řízení od začátku pracovali naši nejlepší interiéroví specialisté a konstruktéři. Máme radost, že jsme v mezinárodní konkurenci uspěli. Z hlediska interiérového vybavení a nábytku je to velmi zajímavá práce,“ komentuje úspěch  obchodní ředitel společnosti Ladislav Lána. Ten hodnotí úspěch v tomto výběrovém řízení jako jednu z nejprestižnějších zakázek v historii firmy.

„Mezi dodavateli je společnost Škoda Auto vnímána jako velmi kvalitní a žádaná automobilová značka. Věděli jsme, že konkurence bude veliká. Museli jsme nejen předvést kvalitu naší práce, ale především jistotu zajištění projektu,“ prozradil některé přednosti společnosti obchodní ředitel Lána, podle kterého samotný tendr probíhal téměř rok a jeho součástí bylo i dodání několika vzorků vybavení.

Společnost  patří již několik let k evropské špičce v oboru designu, vývoje a výroby interiérů komerčních prostor. Téměř padesát procent produkce je určeno pro evropský trh. Dodávala například interiéry prodejen pro společnost Vodafone po celé Evropě, několik prodejen bylo také dodáno do Egypta, Jižní Afriky, Indie nebo Nového Zélandu. Jako jedna z mála evropských společností je oficiálně schváleným dodavatelem i pro společnost McDonald‘s.

Další zprávy z kategorie "Technika"

4.2.

Tragický návrat Columbie

Prvního února 2008 jsme si tak připomenuli 5. výročí této kosmické havárie.

Technika celý článek
7.1.

Marek Votroubek zařazen mezi osobnosti roku 2009

Vrcholem jeho aktivit bylo zkonstruování robota, který se svými spolupracovníky stále zdokonaloval.

Technika celý článek
17.9.

Pardubice zlepšily modernizací světel letiště

Zmodernizován byl také přistávací světelný systém, který informuje pilota o správném úhlu sestupu letadla na dráhu.

Technika celý článek
26.5.

Legendární COBRA na Aviatické pouti

Vedle bohatého letového programu a vyhlídkových letů je pro návštěvníky Aviatické pouti připraven o víkendu 31. května a 1. června také pestrý pozemní doprovodný program.

Technika celý článek
1.4.

Žáci střední školy vyvíjejí technologii na pomoc postiženým

Studenti předvedli hejtmanovi, ale i zástupcům Fakulty elektrotechniky a informatiky a Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice svou práci s technologií Kinect. „Pomocí vytvořených souřadnic snímáme jednotlivé body lidského těla, které jdou formou dat do počítače. Tam námi vytvořený software data zpracuje a odesílá v podobě souřadnic do robotů. V tomto případě například bagr přesně reagoval na pohyby mého těla,“ vysvětlil Jakub Fibigar.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting