Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto

31.7.

Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto

Český výrobce interiérového nábytku, společnost STORY DESIGN, a.s., uspěla ve více jak rok trvajícím výběrovém řízení na dodávku interiérů nových showroomů pro společnost Škoda Auto. Stala se tak jednou ze společností, která bude dodávat interiérové vybavení po celé Evropě a v případě úspěchu v dodatečném tendru také po celém Rusku.

„Na výběrovém řízení od začátku pracovali naši nejlepší interiéroví specialisté a konstruktéři. Máme radost, že jsme v mezinárodní konkurenci uspěli. Z hlediska interiérového vybavení a nábytku je to velmi zajímavá práce,“ komentuje úspěch  obchodní ředitel společnosti Ladislav Lána. Ten hodnotí úspěch v tomto výběrovém řízení jako jednu z nejprestižnějších zakázek v historii firmy.

„Mezi dodavateli je společnost Škoda Auto vnímána jako velmi kvalitní a žádaná automobilová značka. Věděli jsme, že konkurence bude veliká. Museli jsme nejen předvést kvalitu naší práce, ale především jistotu zajištění projektu,“ prozradil některé přednosti společnosti obchodní ředitel Lána, podle kterého samotný tendr probíhal téměř rok a jeho součástí bylo i dodání několika vzorků vybavení.

Společnost  patří již několik let k evropské špičce v oboru designu, vývoje a výroby interiérů komerčních prostor. Téměř padesát procent produkce je určeno pro evropský trh. Dodávala například interiéry prodejen pro společnost Vodafone po celé Evropě, několik prodejen bylo také dodáno do Egypta, Jižní Afriky, Indie nebo Nového Zélandu. Jako jedna z mála evropských společností je oficiálně schváleným dodavatelem i pro společnost McDonald‘s.

Další zprávy z kategorie "Technika"

20.2.

Přednáška: „URAN A NEPTUN – LEDOVÝ PŘÍBĚH SLUNEČNÍ SOUSTAVY“

Března roku 1781 ohlásil svůj převratný objev sedmé planety Sluneční soustavy, nikdo ještě netušil, že se začíná psát další kapitola v objevování zcela nových těles, kterým dnes říkáme „ledoví obři“.

Technika celý článek
27.9.

Novým směrem stavebnictví jsou ostrovní domy

Budoucnost stavebnictví v České republice jde energeticky úsporným směrem. Stále více se mluví o soběstačných ostrovních domech a první již u nás vznikají.

Technika celý článek
3.11.

Celorepublikový technický seminář

Semináře se zúčastní téměř 90 hostů z odborných firem zaměřených na problematiku veřejného osvětlení.

Technika celý článek
24.9.

V sobotu se koná závěrečný WORKSHOP interaktivní výstavy

Poslední zářijovou sobotu bude speciální pozornost zaměřena na expozici věnovanou funkčním řemeslným exponátům, a proto i poslední z řady workshopů pro děti připomene krásu ručních prací a výroby. Děti si vytvoří knoflíky, větrníky a řadu dalších věcí, které si odnesou s sebou domů na památku.

Technika celý článek
12.1.

MobilKom začne pokrývat od Východních Čech

Již v polovině tohoto roku zřejmě spustí část své – v pořadí už čtvrté – mobilní sítě další z operátorů.

Technika celý článek
18.7.

Historický vlečný vůz v provozu!

edoucí střediska údržby vozidel Josef Vytlačil k tomu řekl: „Na voze bylo třeba některé části kompletně nahradit nebo doplnit. Některé komponenty a součástky šlo sehnat na vrakovištích, ale některé jsou napodobeniny. Například několik oken je původních a několik nových, gumy kolem oken se musely nahradit podobnou gumou a stejně tak zkorodovaná konstrukce sedaček a čalounění.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting