Druhou nejodpovědnější malou firmou ČR se stala pardubická eBRÁNA

21.10.

Druhou nejodpovědnější malou firmou ČR se stala pardubická eBRÁNA

 Na galavečeru ve Slovanském domě v Praze zazněla jména vítězů prestižní soutěže TOP Odpovědná firma 2013. V kategorii Malá firma získala pardubická eBRÁNA 2. místo!

Platforma Byznys pro společnost hodnotí již 10 let společensky odpovědný přístup k podnikání. Soutěže se tradičně účastní velké korporace typu ČEZ, OKD, Siemens nebo Škoda Auto. Takto velkým firmám by malé podniky v rozsahu a finančním objemu CSR projektů jen těžko konkurovali, proto byla vyhlášena také kategorie Malá firma. Letošním vítězem se stala vsetínská společnost Galvamet, druhé místo obsadila pardubická eBRÁNA, třetí byla pražská advokátní kancelář PRK Partners.

Letos byly také předány malým a velkým firmám ceny veřejnosti, ve kterých hlasovali čtenáři iHNED.cz. Zde se eBRÁNA také dokázala prosadit a brala své druhé 2. místo.

„Lidé mi často říkají, že vidí, jak eBRÁNA dělá věci jinak a svým přístupem k podnikání je pro ně inspirativní. Proto jsme se rozhodli představit naše projekty, práci se zaměstnanci a neziskovými organizacemi veřejnosti a přihlásit se do soutěže TOP Odpovědná firma,“ vysvětluje motivaci k účasti v soutěži Jiří Janků, výkonný ředitel společnosti eBRÁNA. „Druhé místo na celostátní úrovni je pro nás úžasnou pochvalou a potvrzením, že to děláme dobře,“ dodává Janků.

eBRÁNA se letos přihlásila do hlavní kategorie Malá firma, kde se hodnotí celková společensky odpovědná strategie firmy. Protože v letošním roce realizuje rozsáhlý projekt stáží pro studenty vysokých škol „eBRÁNA akademie“, přihlásila se navíc do menší projektové ceny Firma a škola. Tuto kategorii vyhrál Siemens ČR se svým projektem na udílení grantů v oblasti výzkumu a oceňování nejlepších pedagogů a studentů.

Další zprávy z kategorie "Technika"

25.11.

V Poličce představí brýle budoucnosti

S GXG Polička máte možnost vyzkoušet ta nejnovější zařízení či služby, testovat aplikace nebo sledovat nejdůležitější konference pomocí livestreamů, živých přenosů.

Technika celý článek
23.4.

Přednáška „Nové strategie pilotovaných letů…“

„Mars je daleko a na Měsíci už lidé byli. Kam se tedy může člověk v kosmickém prostoru vydat? Zvláště když se dnes jedná nejen o prvenství, ale též o efektivitu, a dokonce i o zisk,“ poznamenává lektor k situaci, která bude uvádět nový směr současných strategií pilotovaných letů.

Technika celý článek
15.9.

Noc vědců na pardubické hvězdárně

Po celý páteční večer se návštěvníci pardubické hvězdárny budou moci přímo účastnit nevšedních experimentů, které každého seznámí s tajemstvím a podstatou něčeho zdánlivě tak obyčejného jako je denní světlo. Letošní Noc vědců se tak pokusí poodhalit mnohá tajemství, která tento jev provázejí.

Technika celý článek
18.12.

U konce s koncem světa

Konec světa 2012 je zejména internetový fenomén opírající se o řady nesmyslných tvrzení, zpravidla popisujících nějaký apokalyptický scénář astronomických rozměrů.

Technika celý článek
9.10.

Čeští výzkumníci chtějí snížit koncentrace škodlivých látek z velkých průmyslových zdrojů.

Snížení koncentrace rtuti, kyseliny chlorovodíkové a kyseliny fluorovodíkové z velkých průmyslových zdrojů je společným cílem týmu výzkumníků z VŠB-TU Ostrava, ČVUT v Praze a odborníků z dalších šesti společností, mezi něž patří i Elektrárna Opatovice . Projekt, který má pomoci snížit zátěž pro životní prostředí, podpořila Technologická agentura ČR (TA ČR). Z programu THÉTA do něj putuje více než 15,5 milionu korun.

Technika celý článek
16.1.

Finále projektu TECHNOhrátky – žáci v soutěžích zaostřili na řemesla

O konečném pořadí rozhodovala odborná porota složená ze zástupců Odboru školství a kultury Pardubického kraje, zástupců médií, představitelů Centra celoživotního vzdělávání Pardubice a organizátorů projektu TECHNOhrátky.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting