Druhou nejodpovědnější malou firmou ČR se stala pardubická eBRÁNA

21.10.

Druhou nejodpovědnější malou firmou ČR se stala pardubická eBRÁNA

 Na galavečeru ve Slovanském domě v Praze zazněla jména vítězů prestižní soutěže TOP Odpovědná firma 2013. V kategorii Malá firma získala pardubická eBRÁNA 2. místo!

Platforma Byznys pro společnost hodnotí již 10 let společensky odpovědný přístup k podnikání. Soutěže se tradičně účastní velké korporace typu ČEZ, OKD, Siemens nebo Škoda Auto. Takto velkým firmám by malé podniky v rozsahu a finančním objemu CSR projektů jen těžko konkurovali, proto byla vyhlášena také kategorie Malá firma. Letošním vítězem se stala vsetínská společnost Galvamet, druhé místo obsadila pardubická eBRÁNA, třetí byla pražská advokátní kancelář PRK Partners.

Letos byly také předány malým a velkým firmám ceny veřejnosti, ve kterých hlasovali čtenáři iHNED.cz. Zde se eBRÁNA také dokázala prosadit a brala své druhé 2. místo.

„Lidé mi často říkají, že vidí, jak eBRÁNA dělá věci jinak a svým přístupem k podnikání je pro ně inspirativní. Proto jsme se rozhodli představit naše projekty, práci se zaměstnanci a neziskovými organizacemi veřejnosti a přihlásit se do soutěže TOP Odpovědná firma,“ vysvětluje motivaci k účasti v soutěži Jiří Janků, výkonný ředitel společnosti eBRÁNA. „Druhé místo na celostátní úrovni je pro nás úžasnou pochvalou a potvrzením, že to děláme dobře,“ dodává Janků.

eBRÁNA se letos přihlásila do hlavní kategorie Malá firma, kde se hodnotí celková společensky odpovědná strategie firmy. Protože v letošním roce realizuje rozsáhlý projekt stáží pro studenty vysokých škol „eBRÁNA akademie“, přihlásila se navíc do menší projektové ceny Firma a škola. Tuto kategorii vyhrál Siemens ČR se svým projektem na udílení grantů v oblasti výzkumu a oceňování nejlepších pedagogů a studentů.

Další zprávy z kategorie "Technika"

22.1.

V Ústí nad Orlicí sníží ceny tepla ještě více, než se původně čekalo

Rozhodně chceme v podobném trendu pokračovat. Už dnes se dostáváme s cenou tepla na nižší cenu oproti malým kotelnám. Díky naší velikosti a postavení také můžeme výrazně tlačit na cenu dodávek například plynu do kotelen,“ vysvětluje jednatel městské společnosti Knejp.

Technika celý článek
22.1.

Přednáška „Za černým Sluncem přes klokany…“

Bc. Petr Horálek (* 1986, Pardubice) je český popularizátor astronomie. V letech 2007 a 2009 byl předsedou Astronomické společnosti Pardubice a do roku 2010 byl aktivním dobrovolným pracovníkem pardubické hvězdárny.

Technika celý článek
24.4.

NOC MLADÝCH VÝZKUMNÍKŮ - Univerzita Pardubice nabízí vědecké hrátky a poznávání na pardubickém zámku již popáté.

„Součástí bohatého podvečerního a večerního programu budou i zahajovací fanfáry v podání studentů pardubické konzervatoře. Ty se rozezní úderem 16. hodiny. Zahájení zpestří vystoupením také pardubický Denní stacionář Slunečnice,“ vybízí k účasti na samotném zahájení Noci mladých výzkumníků v 16 hodin Iva Svobodová. „Chybět nebude ani výtvarná dílna pro děti, kterou připravily Základní umělecká škola Havlíčkova a Základní škola Studánka. Východočeská galerie a muzeum otevřou a zpřístupní některé výstavy rovněž až do večera. Určitě je na co se těšit. Program je opravdu bohatý.“

Technika celý článek
21.3.

Krajské kolo Festivalu vědy a techniky Pardubického kraje

V odborné porotě, která posoudí jednotlivé projekty, zasednou také zástupci dvou fakulty Univerzity Pardubice - za Fakultu chemicko-technologickou proděkan prof. Ing. Petr Kalenda, CSc., Ing. Miroslav Večeřa, CSc., RNDr. Petr Janíček, Ph.D. a Ing. Jiří Palarčík, Ph.D., za Fakultu elektrotechniky a informatiky proděkan doc. Ing. František Dušek, CSc., Ing. Michael Bažant, Ph.D. a Ing. Libor Havlíček, Ph.D.

Technika celý článek
13.1.

Největší závod na výrobu zámků do automobilů na světě se dále rozrůstá

S novou dvoupatrovou budovou má výrobní závod tohoto specialisty na zamykací systémy 55 000 metrů čtverečních a určuje tak nové měřítko v průmyslové výrobě. Se sedmi novými výrobními linkami se zvýší kapacita ze současných 22 miliónů zámků bočních dveří ročně na více než 35 miliónů.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting