eBRÁNA vsadila na vývoj vlastního systému pro tvorbu webových stránek

17.6.

eBRÁNA vsadila na vývoj vlastního systému pro tvorbu webových stránek

Největší dodavatel webových řešení pro malé a střední podniky v ČR, společnost eBRÁNA, vyvinula a uvedla na trh svůj nový CMS (Content Management System) eBRÁNA web pro tvorbu webových stránek. Přestože většina firem v dnešní době šetří především na vývoji a staví (nejen weby) na řešení třetích stran, pardubická eBRÁNA opět vsadila na investici do vývoje vlastního software.

Investice do vývoje vlastního software na tvorbu webů se společnosti eBRÁNA i jejím klientům vyplatí. Dokáže tím udržet svou dlouholetou konkurenční výhodu: dokonale pokrývá potřeby malých a středních podniků, kterým dává stabilní zázemí. 


„Vývoj vlastního produktu na tvorbu webových stránek eBRÁNA web znamená, že máme 100% kontrolu nad jeho dlouhodobým rozvojem. Jsme tak schopni reagovat na aktuální potřeby našich klientů. Nové rozšiřující komponenty jsou vždy plně kompatibilní s produktem a individuální úpravy můžeme dělat bez omezení. To by nám open-source nebo řešení třetí strany nikdy neumožňovalo,“ vysvětluje důvod investice do vývoje Karel Michálek, marketingový ředitel společnosti eBRÁNA.

Nový CMS eBRÁNA web byl uveden do ostrého prodeje ve 2. kvartálu 2015 a jeho vývoj trval 2 roky. Společnost eBRÁNA jím nahrazuje svůj původní produkt WebArchitect, na kterém vystavěla více než 2 000 webových prezentací. To dělá ze společnosti eBRÁNA největšího dodavatele individuálně řešených webových stránek pro malé a střední podniky.

Hojně rozšířená open-sourceová řešení typu WordPress nebo Drupal společnost eBRÁNA nevnímá jako svou přímou konkurenci. Jsou totiž zaměřená spíše na koncové uživatele než na B2B segment. Stejně tak drahé korporátní CMS neuspokojí cílovou skupinu malých a středních podniků.

Další zprávy z kategorie "Technika"

21.10.

Druhou nejodpovědnější malou firmou ČR se stala pardubická eBRÁNA

Letos byly také předány malým a velkým firmám ceny veřejnosti, ve kterých hlasovali čtenáři iHNED.cz. Zde se eBRÁNA také dokázala prosadit a brala své druhé 2. místo.

Technika celý článek
31.7.

Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto

Společnost patří již několik let k evropské špičce v oboru designu, vývoje a výroby interiérů komerčních prostor.

Technika celý článek
10.1.

O rozvoji e-governmentu se bude rozhodovat v Pardubicích

Druhý ročník akce z oblasti informatiky míří z Plzně na východ Čech.

Technika celý článek
18.12.

U konce s koncem světa

Konec světa 2012 je zejména internetový fenomén opírající se o řady nesmyslných tvrzení, zpravidla popisujících nějaký apokalyptický scénář astronomických rozměrů.

Technika celý článek
24.8.

Jak rozvíjet zájem dětí o vědecké a technické obory

Pardubický kraj připravil projekt, jehož cílem má být rozvíjení zájmu dětí a mládeže o vědecké a technické obory.

Technika celý článek
15.9.

Noc vědců na pardubické hvězdárně

Po celý páteční večer se návštěvníci pardubické hvězdárny budou moci přímo účastnit nevšedních experimentů, které každého seznámí s tajemstvím a podstatou něčeho zdánlivě tak obyčejného jako je denní světlo. Letošní Noc vědců se tak pokusí poodhalit mnohá tajemství, která tento jev provázejí.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting