eBRÁNA vsadila na vývoj vlastního systému pro tvorbu webových stránek

17.6.

eBRÁNA vsadila na vývoj vlastního systému pro tvorbu webových stránek

Největší dodavatel webových řešení pro malé a střední podniky v ČR, společnost eBRÁNA, vyvinula a uvedla na trh svůj nový CMS (Content Management System) eBRÁNA web pro tvorbu webových stránek. Přestože většina firem v dnešní době šetří především na vývoji a staví (nejen weby) na řešení třetích stran, pardubická eBRÁNA opět vsadila na investici do vývoje vlastního software.

Investice do vývoje vlastního software na tvorbu webů se společnosti eBRÁNA i jejím klientům vyplatí. Dokáže tím udržet svou dlouholetou konkurenční výhodu: dokonale pokrývá potřeby malých a středních podniků, kterým dává stabilní zázemí. 


„Vývoj vlastního produktu na tvorbu webových stránek eBRÁNA web znamená, že máme 100% kontrolu nad jeho dlouhodobým rozvojem. Jsme tak schopni reagovat na aktuální potřeby našich klientů. Nové rozšiřující komponenty jsou vždy plně kompatibilní s produktem a individuální úpravy můžeme dělat bez omezení. To by nám open-source nebo řešení třetí strany nikdy neumožňovalo,“ vysvětluje důvod investice do vývoje Karel Michálek, marketingový ředitel společnosti eBRÁNA.

Nový CMS eBRÁNA web byl uveden do ostrého prodeje ve 2. kvartálu 2015 a jeho vývoj trval 2 roky. Společnost eBRÁNA jím nahrazuje svůj původní produkt WebArchitect, na kterém vystavěla více než 2 000 webových prezentací. To dělá ze společnosti eBRÁNA největšího dodavatele individuálně řešených webových stránek pro malé a střední podniky.

Hojně rozšířená open-sourceová řešení typu WordPress nebo Drupal společnost eBRÁNA nevnímá jako svou přímou konkurenci. Jsou totiž zaměřená spíše na koncové uživatele než na B2B segment. Stejně tak drahé korporátní CMS neuspokojí cílovou skupinu malých a středních podniků.

Další zprávy z kategorie "Technika"

18.12.

U konce s koncem světa

Konec světa 2012 je zejména internetový fenomén opírající se o řady nesmyslných tvrzení, zpravidla popisujících nějaký apokalyptický scénář astronomických rozměrů.

Technika celý článek
21.10.

Jak vzniká dokonalý záběr

Tuto neděli 23. října 2016 ve dvě hodiny sám autor představí návštěvníkům na padesát fotografií, mezi kterými naleznou jak ty nejnovější, tak i ty které mohou znát z dřívějších výstav.

Technika celý článek
6.12.

Lokomotivy za evropské peníze

Ve středu 5. prosince 2007 otevřela akciová společnost CZ LOKO Česká Třebová novou výrobní část své firmy.

Technika celý článek
14.3.

Zakladatel neurolaboratoří přijede přednášet na rodnou Vysočinu

Na přednáškách Tomáš Zdechovský poutavě hovoří o tom, jak jeho neurolaboratoře fungují, čím vším se zabývají a jak pomáhají například sportovcům nebo i obyčejným lidem k lepším výkonům. Součástí bude také přiblížení nejnovějších trendů v oblasti výzkumu mozku.

Technika celý článek
20.5.

Filatelisté a „Vysokomýtské raketové starty“

Jedním z cílů sekce je propagovat filatelii a kosmonautiku mezi širokou veřejností.

Technika celý článek
19.4.

Helicopter show a Rally show opět v Hradci: Diváci uvidí helikoptéry, létající auto i akrobacii Petra Kopfsteina

Hlavní letecký program nabídne helikoptéry, létající auto i akrobacii v podání Petra Kopfsteina Hlavní letový program poodkrývá Daniel Tuček: „Z naší flotily se vůbec poprvé ukáže v rámci Helicopter Show vrtulník typu EC135 s imatrikulací OK-DSE spolu s dalšími dvěma stroji tohoto typu.

Technika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting