Dny otevřených dveří - Univerzita Pardubice

9.1.

Dny otevřených dveří - Univerzita Pardubice

Ve čtvrtek 11. ledna bude zahájena na Univerzitě Pardubice série dnů otevřených dveří, které pořádají v lednu pro uchazeče o vysokoškolské studium fakulty a jeden vysokoškolský ústav univerzity. Během nich budou mít možnost zájemci o studium na vysoké škole v Pardubicích získat podrobné informace o studijní nabídce a přijímacím řízení pro akademický rok 2007/2008. Zároveň jsou nabízeny v prvních měsících roku 2007 přípravné kurzy, které by měly zájemcům o studium pomoci s přípravou na přijímací zkoušky. Ty i pro letošní rok jsou koncipovány tak, aby odpovídaly specifickému zaměření a požadavkům každé fakulty univerzity. 1) Fakulta restaurování v Litomyšli měla den otevřených dveří již v listopadu minulého roku. Přihlášky do bakalářského studia je nutné podat do 10. ledna 2007! 2) Dopravní fakulta Jana Pernera – den otevřených dveří je 17. ledna v 10 hodin v univerzitní aule. Přihlášky do bakalářského studia jsou omezeny datem 15. březen, přihlášky do navazujícího magisterského studia dnem 15. srpen. Přijímací zkoušky do bakalářského studia: 13.-15. červen, do navazujícího magisterského studia: 14. září 2007. 3) Fakulta ekonomicko-správní zve na den otevřených dveří 19. ledna do univerzitní auly, a to od 10 a následně 13 hodin. Přihlášky do bakalářského studia lze uplatnit do 28.2., do navazujícího magisterského studia do 15. dubna. Přijímací zkoušky do bakalářského studia proběhnou ve dnech 6.-8. června, do navazujícího magisterského pak ve dnech 25.-26. června 2007. 4) Fakulta filosofická pořádá den otevřených dveří 25. ledna v 9 hodin na adrese Studentská 95 v Pardubicích. Přihlášky do bakalářského respektive 5-letého magisterského studia jsou do 28. února . Přijímací zkoušky do bakalářského a 5-letého magisterského studia se konají ve dnech 3., 4. a 11. června (písemná část) a 17.-21. června (část ústní). Přihlášky do navazujícího magisterského studia budou do 30. dubna a přijímací zkoušky v oboru proběhnou od 24. do 28. června 2007. 5) Fakulta chemicko-technologická otevře svoje dveře 16. ledna na náměstí Legií v 9 hodin. Přihlášky do bakalářského typu studia přijímá do 30. března, do navazujícího magisterského oboru do 31. července. Přijímací zkoušky otestují kvalitu uchazečů do bakalářského studia ve dnech 25.-29. června (některé programy jsou bez přijímacích pohovorů), do magisterského navazujícího ve dnech 17.-21. září 2007. 6) Fakulta zdravotních studií oznamuje datum přihlášek do studia bakalářského i navazujícího magistranského do 28. února a termín přijímacích testů na den 16. červen 2007. 7) Ústav elektrotechniky a informatiky sbírá přihlášky k bakalářskému studiu do 31. července a datum přijímaček oznamuje na den 11. června 2007. Více informací najdete na stránkách www.upce.cz – rubrika Univerzita – tiskové zprávy.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

13.6.

Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice přivítá nejlepší mladé chemiky

Čtyřicítku finalistů čeká nejprve test teoretických znalostí a poté zkouška laboratorních dovedností. Zadání soutěžních úloh je týmovou prací akademiků pořádající fakulty. Součet bodů z obou částí soutěže rozhodne o vítězi.

Vzdělání celý článek
25.9.

Konference k veřejné správě na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice

Účastníci konference obdrží sborník příspěvků, v němž autoři prezentují výsledky své vědecko-výzkumné činnosti, případně i zkušenosti získané v zahraničí.

Vzdělání celý článek
15.10.

Dvě fakulty Univerzity Pardubice volí nového děkana

Profesor Vorel je dosavadním proděkanem fakulty pro vědu a vývoj a předním odborníkem na české a evropské dějiny.

Vzdělání celý článek
29.2.

29. únor je poslední termín pro podání přihlášek

Na podporu nadaných studentů je připraveno mimořádné stipendium.

Vzdělání celý článek
15.1.

Východočeské školy mohou získat peníze z ekologického programu

Školy z Královéhradeckého a Pardubického kraje mohou získat peníze z ekologického programu

Vzdělání celý článek
5.1.

Gymnázium v Litomyšli dostane nového ředitele

Rada Pardubického kraje vypíše v nejbližší době konkurz na ředitele Gymnázia A. Jiráska v Litomyšli.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting