Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice se představuje na veletrhu AKADÉMIA na Slovensku

11.10.

Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice se představuje na veletrhu AKADÉMIA na Slovensku

Od úterý 10. října zástupci Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice prezentují možnosti vysokoškolského studia v Pardubicích na mezinárodním veletrhu AKADÉMIA 2017 v Bratislavě. Studentům ze Slovenska budou studijní programy a oborů fakulty nabízet až do čtvrtka 12. října.
„Pro zájemce ze Slovenska je naše Fakulta chemicko-technologická stále atraktivní, a to jak svou širokou nabídkou studijních oborů, tak snadnou dostupností. Cesta z Bratislavy do Pardubic totiž trvá pouhé tři hodiny vlakem,“ uvedla koordinátorka účasti Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice Iva Ulbrichová, a dodává, že téměř polovina studentů ze Slovenska, kteří celkově studují na Univerzitě Pardubice, si jako přípravu na své budoucí povolání vybrala právě některý z oborů této fakulty.
„Fakulta chemicko-technologická se slovenského veletrhu Akadémia účastní tradičně – letos již pošestnácté. Její zástupci budou poskytovat všem zájemcům podrobné informace o možnostech studia na fakultě a přijímacích zkouškách pro příští akademický rok 2018/2019. Zájemci získají i další informace o univerzitě, zázemí, životě v kampusu i v Pardubicích,“ doplnila Iva Ulbrichová.
Studenti i akademičtí pracovníci Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice budou návštěvníkům veletrhu k dispozici na stánku číslo 20. 
Šanci zorientovat se v nabídce slovenských, českých i dalších zahraničních vysokých škol mají uchazeči o studium na Slovensku od úterý 10. až do čtvrtka 12. října. Veletrh Akadémia jim v koncentrované podobě představí také nabídku dalších vzdělávacích institucí. Vybírat přitom mohou mezi vzdělávacími kurzy včetně pracovních možností a zaměstnání. 
Pro studenty z České republiky, zejména pak III. a IV. ročníků středních škol, je pak nejvýznamnějším zdrojem informací o možnostech dalšího studia evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS BRNO 2017, který se koná letos na přelomu října a listopadu (31. 10 – 3. 11. 2017) na brněnském výstavišti. Univerzita Pardubice se svými sedmi fakultami je jeho pravidelným účastníkem již po dvě dekády a nebude chybět ani letos. Navíc se představí zbrusu novou expozicí.
Bližší informace k účasti na slovenském veletrhu Akadémia:
Ing. Iva Ulbrichová, CSc.
Fakulta chemicko-technologická UPa
telefon 466 037 514
e-mail iva.ulbrichova@upce.cz

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

1.2.

K zápisu půjde více než 950 dětí

Rozhoduje ředitel, který musí v případě nadměrného zájmu přednostně zařadit děti s trvalým pobytem v příslušném obvodě.

Vzdělání celý článek
23.2.

Silničáři ve škole

Ve čtvrtek 22. února 2007 se na lodi Arnošt z Pardubic setkali pracovníci Správy a údržby silnic Pardubického kraje

Vzdělání celý článek
12.1.

Fakulty Univerzity Pardubice zvou zájemce o vysokoškolské studium na dny otevřených dveří – lákají na perspektivy života, který je (nejen) chemie a který je součástí evolUPCE

Jako první pořádá DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 11. ledna Fakulta chemicko-technologická, nejstarší fakulta Univerzity Pardubice, sídlící v moderním areálu v srdci univerzitního kampusu v Pardubicích - Polabinách. Láká na atraktivní obory postavené na dlouholeté tradici, vysokém odborném kreditu, mezinárodních zkušenostech, na studium v moderním prostředí a špičkových laboratořích, s jistým a perspektivním uplatněním na trhu práce, pod heslem „život i láska – je chemie“.

Vzdělání celý článek
25.6.

Závěrečné akademické obřady na Univerzitě Pardubice

Čtyřem absolventům bude udělena Studentská cena rektora II. stupně - za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce.

Vzdělání celý článek
21.3.

Malotřídky v kraji mají nové počítače

Osm malotřídních základních škol v Pardubickém kraji se může radovat z nových počítačů.

Vzdělání celý článek
24.10.

Univerzita Pardubice cílí na nové studenty, jede na veletrh Gaudeamus

Studenti, akademici i zaměstnanci Univerzity Pardubice se chystají zaujmout tisíce budoucích vysokoškoláků nabídkou zajímavých i přímo s praxí spojených studijních programů na celkem 7 fakultách.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting