Konference mladých talentů na Univerzitě Pardubice

18.2.

Konference mladých talentů na Univerzitě Pardubice

Konference mladých talentů na Univerzitě Pardubice

Ve středu 18. února odpoledne se v univerzitní aule Univerzity Pardubice bude konat veřejná konference studentů oboru Humanitní studia z Fakulty filozofické. Studenti 3. ročníku zde budou hodnotit výsledky svojí tříleté práce. Obor Humanitní studia byl akreditován před čtyřmi lety, prezentovat se budou tedy budoucí druzí absolventi oboru. Více než 60 studentů představí při konferenci budoucím zaměstnavatelům a odborné veřejnosti výsledky své dosavadní práce, jakými jsou například poskytovatelé sociálních služeb, a to nejen na Pardubicku. Ve svých krátkých vystoupeních budou prezentovat ve čtyřech sekcích nejen své nejvýznamnější studijní úspěchy, studentskou tvůrčí činnost, ale též své osobní profesní cíle a aktivity, které nejsou povinnou součástí studia, nicméně přispívají k rozšíření všestranných dovedností, znalostí a zkušeností studentů pro zahájení kariérního - profesního života. Jedná se kupříkladu o zkušenosti z veřejně prospěšných prací, z práce s médii, ze zahraničních stáží či studia, z účasti na specializovaných seminářích a kurzech, a o další osobní tvůrčí aktivity, které znásobují nabyté znalosti z vysokoškolského studia. Svými profesními portfolii a způsobem prezentace chtějí studenti zároveň ukázat, jak jsou připraveni na budoucí přijímací pohovory a vstup na trh práce. Konference, která se koná podruhé, bude probíhat ve středu dnes od 15:30 hodin v posluchárnách univerzitní auly v univerzitním kampusu v Polabinách (A3, A4, A5 a A8). Pořádá ji Katedra věd o výchově Fakulty filozofické Univerzity Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

18.3.

Operní diva Andrea Kalivodová zazpívá učitelům

Akce se uskuteční v Aule Univerzity Pardubice a je určená pro učitele i pracovníky mateřských, základních, středních škol a univerzit na Pardubicku, Přeloučsku a Chlumecku, ale také pro úředníky školských odborů a zařízení.

Vzdělání celý článek
13.10.

Jednotné přijímačky opět s firmou SCIO

Ještě v říjnu se uskuteční pracovní schůzka s výchovnými poradci základních škol.

Vzdělání celý článek
28.1.

Škola cestovního ruchu Choceň slaví úspěchy

Střední škola cestovního ruchu Choceň již šestým rokem využívá možností spolufinancovat projekty z fondů EU

Vzdělání celý článek
16.9.

Dopravní fakulta si připomene 15 let své existence

Fakulta trvale rozšiřuje nabídku v programech terciárního celoživotního vzdělávání včetně Univerzity třetího věku.

Vzdělání celý článek
2.5.

Studenti se speciálními vzdělávacími potřemi mají dveře otevřené

Studenti se mohou na tým pracovníků obracet se svými problémy.

Vzdělání celý článek
15.10.

Univerzita Pardubice získá 20 milionů na uvedení vědy do praxe

Téměř dvacet miliónů korun získají vědci z Univerzity Pardubice, aby ověřili, že jejich výzkum bude fungovat i v praxi. O peníze z Technologické agentury ČR se projekt, který připravilo univerzitní Centrum transferu technologií a znalostí (CTTZ), ucházel ve veřejné soutěži a z 32 podaných návrhů byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting