Přehlídka nejnovější zahraniční odborné literatury na Univerzitě Pardubice

11.6.

 Přehlídka nejnovější zahraniční odborné literatury na Univerzitě Pardubice


Od úterý 11. června do pátku 14. června pořádá Univerzitní knihovna prodejní výstavu nejnovější zahraniční odborné literatury pod názvem „SCIENTIFIC BOOKS FOR PROFESSIONALS AND STUDENTS“.
Akademická obec Univerzity Pardubice i odborná veřejnost z regionu má jedinečnou možnost nahlédnout do aktuální nabídky prestižních světových vydavatelství odborné a vědecké literatury.


Akce se koná ve spolupráci s vydavatelstvím a knihkupectvím Malé centrum v Brně. Na výstavě se prezentuje řada významných vydavatelství z celého světa např. Cambridge University Press, CRC Press, Elsevier, Lippincott Williams and Wilkins, McGraw-Hill, Oxford University Press, Pearson, Royal Society of Chemistry, Springer, Taylor and Francis, Thieme Verlag, Walter de Gruyter, Wiley-Blackwell a World Scientific.


Vystavena bude řada nejnovějších monografií, vysokoškolských učebnic a referenčních děl, a to zejména z oblasti přírodních věd (především chemie, biochemie a chemického inženýrství), ošetřovatelství, ekonomických a technických věd. Celkem bude vystaveno kolem tisíce titulů v celkové hodnotě více než 4 milionů korun. Zájemci si mohou vystavené zahraniční učebnice a monografie nejen prohlédnout, ale i zakoupit, a to se speciální výstavní slevou.


Tradiční, a mezi vědeckými a pedagogickými pracovníky univerzity velice oblíbená, přehlídka nejnovější odborné literatury, která se koná letos již po čtrnácté, je přístupná zájemcům z univerzity i veřejnosti v zasedací místnosti děkanátu Fakulty chemicko-technologické, ve Studentské ulici 573, Pardubice – Polabiny, v úterý od 10 hodin (zahájení výstavy) do 18 hodin, od středy do čtvrtka od 9 do 18 hodin, v pátek pouze do 12 hodin. 

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

27.8.

Dočasná dopravní omezení v souvislosti s úpravami venkovních ploch v části univerzitního kampusu ve Studentské ulici – Stavařově

V rámci projektu VAP - výukový areál Polabiny se buduje za budovou EA nové parkoviště s kapacitou 92 parkovacích míst. Parkoviště bude dokončeno v září 2015.

Vzdělání celý článek
25.8.

Automobilová škola dostává regenerační kůru

V současné době jsou dokončeny bourací práce a hotové jsou i nové příčky.

Vzdělání celý článek
3.9.

Fakultu zdravotnických studií Univerzity Pardubice si prohlédne na sto dvacet žáků

Mladí návštěvníci během úterního dopoledne nahlédnou do odborných laboratoří Fakulty zdravotnických studií, kde se postupně seznámí s aktivitami fakulty a současně si vyzkouší řadu zdravotnických postupů, modelů a pomůcek.

Vzdělání celý článek
12.9.

Proběhnou další ze závěrečných akademických obřadů

84 bakalářů absolvovalo studijní obor Chemie a technická chemie.

Vzdělání celý článek
23.9.

Univerzita Pardubice opět „vyráží“ na vědecko-technické turné na gymnázia v regionu

Možnost vyzkoušet si nejrůznější experimenty a pracovní postupy, seznámit se se speciálními modely, pozorovat akademické pracovníky i vysokoškoláky při jejich práci nebo s nimi diskutovat o dráze výzkumníka.

Vzdělání celý článek
21.1.

Rektorát nové univerzity bude možná v Kutné Hoře

Přímo v Kutné Hoře by měla vzniknout fakulta umění a restaurátorství.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting