Univerzita Pardubice cílí na nové studenty, jede na veletrh Gaudeamus

24.10.

Univerzita Pardubice cílí na nové studenty, jede na veletrh Gaudeamus

Univerzita Pardubice se už zítra představí na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Brno 2019. Na budoucí studenty zacílí s novou kampaní. Její prezentaci najdou zájemci v pavilonu P brněnského výstaviště pod číslem 4.

Studenti, akademici i zaměstnanci Univerzity Pardubice se chystají zaujmout tisíce budoucích vysokoškoláků nabídkou zajímavých i přímo s praxí spojených studijních programů na celkem 7 fakultách. Univerzita nabízí možnost studovat celé spektrum oborů od technických přes filozofické až po umělecké a pro akademický rok 2020/2021 má i několik novinek. Jsou jimi např. bakalářský obor Ekonomika regionálního sportu, magisterský program Udržitelný rozvoj v chemii a technologie, a také chystá zcela nový doktorský program Konzervační vědy.

Univerzita se na veletrhu prezentuje jako moderní a dynamická instituce, i proto budou na veletrhu k vidění například nejnovější modely simulovaných pacientů Fakulty zdravotnických studií nebo virtuální realita z Fakulty elektrotechniky a informatiky. Zázemí krajského města Pardubice a dopravního uzlu v dosahu metropole, doplňuje kompaktní univerzitní kampus, který nově nabízí odpočinkové zóny a možnost sportovního vyžití.

Přiblížit se individualitě každého studenta chce Univerzita Pardubice také vizuálně. Proto letos zvolila zcela novou kampaň, která vybízí zájemce ke studiu v Pardubicích, kde mohou najít svoji novou identitu a zároveň zanechat otisk jako svoji nezaměnitelnou identitu. Na tomto principu postavila také zábavné aktivity ve výstavním prostoru veletrhu. Zájemci mohou např. využít zeď otisků, nechat ostatním kus sebe a vzkaz nebo soutěžit se svým poselstvím na sociálních sítích. Komunikovat s nimi budou studenti všech fakult oblečeni v originálně pojaté bíločervené kombinaci symbolizující Univerzitu Pardubice.

Univerzita Pardubice je jednou z 389 univerzit, vysokých škol a fakult z celkem 14 zemí světa, které se letošního veletrhu účastní. Podle informací organizátorů loni veletrh navštívilo přes 30 tisíc lidí. Letošní Veletrh Gaudeamus na brněnském výstavišti startuje tento týden od úterý 22. a končí v pátek 25. října.

Informace ke studiu najdou zájemci na webu www.evolupce.cz.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

18.6.

Na Filosofické fakultě začínají absolventské promoce.

Univerzitu Pardubice a její fakulty opouštějí po úspěšném vykonání státních závěrečných zkoušek letošní první absolventi.

Vzdělání celý článek
16.8.

Celostátní zahájení Týdnů vzdělávání dospělých

Pro pardubické návštěvníky budou k dispozici i stánky s nabídkou programů pro celoživotní vzdělávání.

Vzdělání celý článek
7.4.

Thomas Graumann pobyl mezi žáky pardubických škol

Slova Thomase Graumanna měla velmi emotivní ůčinek a byla ze strany žáků i pedagogů přijata velmi pozitivně.

Vzdělání celý článek
1.2.

Učitelé z odborných škol se budou vzdělávat

Učitelé z odborných škol se budou vzdělávat.

Vzdělání celý článek
13.3.

O mexických indiánech na anglickém gymnáziu v pardubicích

Příprava spočívá především v prostudování velkého množství cizojazyčné literatury, pokud ovšem vůbec existuje, dále stanovením tématu, kterým se bude výzkumník zabývat a technickým zabezpečením cesty.

Vzdělání celý článek
19.3.

Fakulta zdravotnických studií je důležitým partnerem nemocnic

Účastníci schůzky se informovali o možnostech partnerství při získávání českých či evropských grantů pro výzkum a vzdělávání.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting