Univerzita Pardubice cílí na nové studenty, jede na veletrh Gaudeamus

24.10.

Univerzita Pardubice cílí na nové studenty, jede na veletrh Gaudeamus

Univerzita Pardubice se už zítra představí na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Brno 2019. Na budoucí studenty zacílí s novou kampaní. Její prezentaci najdou zájemci v pavilonu P brněnského výstaviště pod číslem 4.

Studenti, akademici i zaměstnanci Univerzity Pardubice se chystají zaujmout tisíce budoucích vysokoškoláků nabídkou zajímavých i přímo s praxí spojených studijních programů na celkem 7 fakultách. Univerzita nabízí možnost studovat celé spektrum oborů od technických přes filozofické až po umělecké a pro akademický rok 2020/2021 má i několik novinek. Jsou jimi např. bakalářský obor Ekonomika regionálního sportu, magisterský program Udržitelný rozvoj v chemii a technologie, a také chystá zcela nový doktorský program Konzervační vědy.

Univerzita se na veletrhu prezentuje jako moderní a dynamická instituce, i proto budou na veletrhu k vidění například nejnovější modely simulovaných pacientů Fakulty zdravotnických studií nebo virtuální realita z Fakulty elektrotechniky a informatiky. Zázemí krajského města Pardubice a dopravního uzlu v dosahu metropole, doplňuje kompaktní univerzitní kampus, který nově nabízí odpočinkové zóny a možnost sportovního vyžití.

Přiblížit se individualitě každého studenta chce Univerzita Pardubice také vizuálně. Proto letos zvolila zcela novou kampaň, která vybízí zájemce ke studiu v Pardubicích, kde mohou najít svoji novou identitu a zároveň zanechat otisk jako svoji nezaměnitelnou identitu. Na tomto principu postavila také zábavné aktivity ve výstavním prostoru veletrhu. Zájemci mohou např. využít zeď otisků, nechat ostatním kus sebe a vzkaz nebo soutěžit se svým poselstvím na sociálních sítích. Komunikovat s nimi budou studenti všech fakult oblečeni v originálně pojaté bíločervené kombinaci symbolizující Univerzitu Pardubice.

Univerzita Pardubice je jednou z 389 univerzit, vysokých škol a fakult z celkem 14 zemí světa, které se letošního veletrhu účastní. Podle informací organizátorů loni veletrh navštívilo přes 30 tisíc lidí. Letošní Veletrh Gaudeamus na brněnském výstavišti startuje tento týden od úterý 22. a končí v pátek 25. října.

Informace ke studiu najdou zájemci na webu www.evolupce.cz.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

28.1.

Škola cestovního ruchu Choceň slaví úspěchy

Střední škola cestovního ruchu Choceň již šestým rokem využívá možností spolufinancovat projekty z fondů EU

Vzdělání celý článek
13.6.

Univerzita Pardubice otvírá nový obor Aplikovaná elektrotechnika

Zcela nový bakalářský studijní program Aplikovaná elektrotechnika právě otevřela Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice (UPa). Výuka se zaměří na moderní oblasti elektronických obvodů, senzorů, mikroprocesorové techniky, informačních technologií, automatizace a prototypové výroby.

Vzdělání celý článek
4.10.

Profesoři Pessa a Manninen na Univerzitě Pardubice

Ve dnech 4. a 5. října 2007 navštíví Univerzitu Pardubice dva světově uznávaní odborníci z Finska.

Vzdělání celý článek
15.7.

Univerzita Pardubice zve na seminář (nejen) pro projektové manažery

Odborný seminář pro 70 účastníků se bude konat v prostorách hotelu Zlatá hvězda v Litomyšli. Jednacím jazykem prvního dne semináře bude čeština a vystoupí zde čeští řečníci, druhý den bude probíhat v jazyce anglickém za účasti zahraničních hostů. Do druhého dne je zařazena rovněž posterová sekce, ve které budou prezentovány příspěvky účastníků semináře.

Vzdělání celý článek
1.10.

Českotřebovské gymnázium slavnostně otevřelo novou studovnu

Studovna byla pořízena a vybavena díky finančnímu daru z pozůstalosti Karla Holbika, bývalého studenta českotřebovského gymnázia. Karel Holbik (1920-2006) studoval na českotřebovském gymnáziu v letech 1932 až 1939.

Vzdělání celý článek
17.3.

Soutěži mladých chemiků dominovala ZŠ Cerekvice nad Loučnou

Ze čtyř soutěžních kategorií byla jako první vyhlášena soutěž o nejlepší školu. V té suverénně zvítězila ZŠ Cerekvice nad Loučnou, která v posledních letech nenachází konkurenci. Druhé místo získala ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod a na třetí pozici se umístila pardubická ZŠ Štefánikova.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting