Vylosovaní účastníci převezmou dárky

4.1.

Vylosovaní účastníci  převezmou dárky

Vylosovaní účastníci Týdne vzdělávání dospělých převezmou dárky V pátek 5. ledna se od 10 hodin uskuteční v jednacím sále Rady Pardubického kraje na Komenského náměstí v Pardubicích setkání s účastníky Týdne vzdělávání dospělých, který se konal od 6. do 11. listopadu 2006 po celém kraji. Jeho součástí byly i slosovatelné anketní lístky pro návštěvníky kurzů, přednášek či prezentací. Z lístků, na nichž byly uvedeny kontaktní údaje, vylosovali členové Rady Pardubického kraje 9 výherců, kterým budou na slavnostním setkání předány kvalitní psací soupravy. Slavnostního setkání se zúčastní lidé, kteří projevili zájem o celoživotní vzdělávání, vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek a členka rady zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotní vzdělávání a zaměstnanost Jana Smetanová. „Vážím si všech lidí, kteří bez ohledu na věk a profesi věnují svůj volný čas dalšímu sebevzdělávání a jsem ráda, že se s nimi můžeme při přátelském popovídání setkat. Těm vylosovaným, kteří se setkání zúčastnit nemohou, zašleme jejich dárek poštou. Týden vzdělávání dospělých je inspirací pro všechny, kteří si již dnes uvědomují, že bez celoživotního vzdělávání se nikdo z nás neobejde a je velmi dobře, že tato akce nachází své příznivce,“ uvedla krajská radní Jana Smetanová.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

3.2.

Hejtman Martínek: Vojenská škola patří mezi elitní

Trojnásobný až čtyřnásobný nadbytek studentů, kteří touží po vojenské kariéře, může vykázat jen málokteré školské zařízení.

Vzdělání celý článek
8.6.

Na Univerzitě Pardubice začaly přijímačky

V pondělí 4. června 2007 začaly na Univerzitě Pardubice (UPa) první série přijímacích zkoušek.

Vzdělání celý článek
18.12.

Němčina nás (opravdu) baví 2009

Počet přihlášených poněkud poklesl vinou vlny chřipkového onemocnění.

Vzdělání celý článek
9.4.

Mezinárodní konference o energetických materiálech na Univerzitě Pardubice

„Tuto mezinárodní odbornou akci pořádáme tradičně již mnoho let, letos již 17. rokem,“ říká prof. Svatopluk Zeman a dodává: „Navíc tentokrát v roce 20. výročí přejmenování Vysoké školy chemicko-technologické, na níž původně naše katedra vznikla, na Univerzitu Pardubice.“

Vzdělání celý článek
2.4.

Univerzita Pardubice má od pondělí 1. dubna nového kvestora

Po 16 letech má Univerzita Pardubice nového kvestora.

Vzdělání celý článek
15.10.

Do základní školy Závodu míru se děti vrátí v listopadu

V pondělí 4. listopadu by se už děti mohly vrátit do své školy. „Všichni věříme, že to tak bude, ale dokud nebudeme mít v ruce atesty o zdravotní nezávadnosti školy, nelze to říci s naprostou jistotou.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting