Vylosovaní účastníci převezmou dárky

4.1.

Vylosovaní účastníci  převezmou dárky

Vylosovaní účastníci Týdne vzdělávání dospělých převezmou dárky V pátek 5. ledna se od 10 hodin uskuteční v jednacím sále Rady Pardubického kraje na Komenského náměstí v Pardubicích setkání s účastníky Týdne vzdělávání dospělých, který se konal od 6. do 11. listopadu 2006 po celém kraji. Jeho součástí byly i slosovatelné anketní lístky pro návštěvníky kurzů, přednášek či prezentací. Z lístků, na nichž byly uvedeny kontaktní údaje, vylosovali členové Rady Pardubického kraje 9 výherců, kterým budou na slavnostním setkání předány kvalitní psací soupravy. Slavnostního setkání se zúčastní lidé, kteří projevili zájem o celoživotní vzdělávání, vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek a členka rady zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotní vzdělávání a zaměstnanost Jana Smetanová. „Vážím si všech lidí, kteří bez ohledu na věk a profesi věnují svůj volný čas dalšímu sebevzdělávání a jsem ráda, že se s nimi můžeme při přátelském popovídání setkat. Těm vylosovaným, kteří se setkání zúčastnit nemohou, zašleme jejich dárek poštou. Týden vzdělávání dospělých je inspirací pro všechny, kteří si již dnes uvědomují, že bez celoživotního vzdělávání se nikdo z nás neobejde a je velmi dobře, že tato akce nachází své příznivce,“ uvedla krajská radní Jana Smetanová.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

14.10.

Fakulta restaurování Univerzity Pardubice spolupořádá workshop o způsobu konzervace památek z litavských vápenců

V první části workshopu bude účastníkům představena skupina tradičních litavských vápenců, které byly v historii těženy a hojně využívány pro sochařské a kamenické účely v příhraničních regionech. Památky i objekty zhotovené z těchto vápenců vyžadují odpovídající péči v podobě konzervace a restaurování s využitím vhodných technologií.

Vzdělání celý článek
15.7.

Univerzita Pardubice zve na seminář (nejen) pro projektové manažery

Odborný seminář pro 70 účastníků se bude konat v prostorách hotelu Zlatá hvězda v Litomyšli. Jednacím jazykem prvního dne semináře bude čeština a vystoupí zde čeští řečníci, druhý den bude probíhat v jazyce anglickém za účasti zahraničních hostů. Do druhého dne je zařazena rovněž posterová sekce, ve které budou prezentovány příspěvky účastníků semináře.

Vzdělání celý článek
19.9.

Hřiště na Závodu míru čeká na sportovce

Po čtyřech měsících se škola Závodu míru může chlubit běžeckým oválem se čtyřmi drahami o délce 250 metrů a 100m dlouhou rovinkou se šesti 6 drahami s umělým, vodopropustným polyuretanovým povrchem.

Vzdělání celý článek
12.4.

Díky novým pomůckám bude gymnastika pro děti zábavou

V Základní škole Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344 mají nové gymnastické pomůcky, barevnější, bezpečnější a variabilnější. Město jejich nákup z Programu podpory sportu podpořilo formou provozního příspěvku ve výši 120 tisíc korun, v rámci pilotního projektu si je navíc během jednoho roku budou moci vyzkoušet, případně zapůjčit i ostatní pardubické základní školy.

Vzdělání celý článek
24.1.

Končí dny otevřených dveří

Končí dny otevřených dveří pro zájemce o studium na fakultách Univerzity Pardubice.

Vzdělání celý článek
14.3.

Kam po vysoké škole?

Na 15. března připravila Univerzita Pardubice již 6. ročník veletrhu pracovních příležitostí.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting