Vysokoškolákům v Pardubicích a Litomyšli začíná plesová sezóna

11.3.

Vysokoškolákům v Pardubicích a Litomyšli začíná plesová sezóna


Plesová sezóna je v plném proudu a tancechtiví jsou i vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Vysokoškolské plesy jsou mezi studenty i univerzitními zaměstnanci vyhledávaným zpestřením akademického roku. O nadcházejícím víkendu se jim nabízí hned tři taneční možnosti, jak si ještě i v březnu plesovou sezónu naplno užít. A tančit se bude nejen v Pardubicích, ale i v Litomyšli.


Ples studentů Fakulty restaurování Univerzity Pardubice se koná v pátek 11. března od 19:30 hodin v prostorách Smetanova domu v Litomyšli. Černobílý ples se odvine v atmosféře třicátých let minulého století podtržené jazzovou skupinou „Hotsy Totsy Five“. K tématu bude přizpůsoben i bohatý program, na němž se aktivně podílí studenti čtvrtého ročníku bakalářského studia Fakulty restaurování.


V pátek 11. března mohou zájemci v Pardubicích navštívit 5. reprezentativní ples Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. Ples se uskuteční od 19:00 hodin v ABC klubu na Olšinkách. K poslechu zahraje „EGO Retro Music“, ke zhlédnutí budou ukázky společenských tanců, přítomné průběh večera zpestří i vystoupení pohybového studia Hroch a Vysokoškolského uměleckého souboru Pardubice. (Rezervace vstupenek na tento ples je možná pouze přes e-mail janet.wolf@upce.cz, na místě již nebude možné vstupenky zakoupit.)


V ABC klubu na Olšinkách proběhne hned následující den další ples pod taktovkou Univerzity Pardubice. V sobotu 12. března je na programu první studentský ples Univerzity Pardubice.


Sál bude otevřen od 19:00 hodin, ale oficiálně bude ples zahájen ve 20:00 hodin prorektorem pro vědu a tvůrčí činnost Univerzity Pardubice prof. Ing. Jiřím Kulhánkem, Ph.D.


V hlavním sále budou k tanci a poslechu hrát „EGO Retro Music“ a „Tomas Show Band“, v kavárně pak „DJ Brumla“. O kulturně-společenské vyžití se postará předtančení tanečního klubu LIFE, Elvis Presley Show a Allis Jan. Vrcholem plesu bude již tradiční půlnoční tombola s drobnějšími i hodnotnějšími cenami.


V pořadí druhý studentský ples se uskuteční v sobotu 19. března také v ABC klubu na Olšinkách.
Více informací o studentských plesech Univerzity Pardubice zde

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

25.1.

Fakulta si bude po šesti letech volit nového děkana

Fakulta si bude po šesti letech volit nového děkana

Vzdělání celý článek
21.10.

Zemědělská škola v Chrudimi se chlubí rekonstrukcí

V rámci projektu za 8,4 milionu korun spolufinancovaného Regionálním operačním programem Pardubický kraj rekonstruoval kravín v areálu školního statku ve Vestci.

Vzdělání celý článek
25.3.

Doktor Kilbride pohovoří o Keni

Doktor Philip L. Kilbride působí v letním semestru tohoto roku jako hostující pedagog na Katedře sociálních věd.

Vzdělání celý článek
21.1.

Děti z pardubických školek a škol zavítaly do kouzelného světa fantazie

Děti z mateřských škol a prvních tříd dostaly na začátku soutěže otázku: Pokud bys měl kouzelnou baterku, jako malý Franta z knížky, na co by sis posvítil? Co by se mohlo stát?

Vzdělání celý článek
5.11.

V Polsku se konferovalo o talentované mládeži

V Dolním Slezsku se ve dnech 27. – 29. října konala Mezinárodní konference k práci s talentovanou mládeží.

Vzdělání celý článek
18.9.

Mezinárodní konference o poštovních službách a elektronických komunikacích na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice

Konference IPoCC se koná ve dnech 18. a 19. září v konferenčním sále Hotelu Zlatá štika v Pardubicích (Štrossova 127, 530 03 Pardubice) pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a osobní záštitou děkana Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice doc. Ing Ivo Drahotského, Ph.D.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting