Závěrečné akademické obřady na Univerzitě Pardubice

25.6.

Závěrečné akademické obřady na Univerzitě Pardubice

Závěrečné akademické obřady na Univerzitě Pardubice

V pátek 26. června (v 11:00, ve 13:00 a v 15:00 hodin) závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní pokračují slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 152 inženýrů - 127 absolventů prezenčního studia navazujících magisterských studijních programů a 25 absolventů kombinovaného studia programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D. Čtyřem absolventům bude udělena Studentská cena rektora II. stupně - za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce. Ceny, které uděluje rektor Univerzity Pardubice, jsou spojeny i s finančním oceněním a z Fakulty ekonomicko-správní je získávají Ing. Jana Baťková, Ing. Pavla Chudomská, Ing. Petr Sotona a Ing. Tomáš Víšek.

Další zprávy z kategorie "Vzdělání"

21.4.

Školy mají kvůli maturitám a přijímačkám napilno. Holické gymnázium přibere 60 žáků

Přijímací zkoušky, podobně jako maturity, jsou letos jednotné, tudíž v režii Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT). Uchazeči si mohou podat přihlášky na dvě různé školy. „Zavedení povinných přijímacích zkoušek vřele vítám. Dochází k vyrovnání disproporcí u přijímacích řízení v jednotlivých krajích. Do budoucna by povinné přijímací zkoušky měly přinést vyšší studijní úsilí u žáků 9. tříd a možnost srovnání úrovně jednotlivých středních škol,“ řekl radní Pardubického kraje pro oblast školství Bohumil Bernášek.

Vzdělání celý článek
1.8.

Pro žáky základních a středních škol připravila Univerzita Pardubice letní školu

Odpoledne si užijí zábavu při sportovních aktivitách a soutěžních hrách třeba s GPS. Letní školy pořádá Univerzita Pardubice poprvé jako pilotní program v rámci projektu Brána vědě/ní otevřená II. (BRAVO II),

Vzdělání celý článek
26.1.

Vědci z univerzity zvláknili kyselinu hyaluronovou. Je základem unikátních krytů ran, které se právě testují

A po sedmi letech došli pardubičtí chemici k přelomovým výsledkům a dvěma zásadním výstupům – umějí vytvořit nekonečné vlákno a staplová mikrovlákna kyseliny hyaluronové!

Vzdělání celý článek
2.4.

Pardubice poděkovaly svým nejlepším učitelům

Pardubice u příležitosti letošního Dne učitelů založily novou tradici a poprvé udělily pamětní listy svým nejlepším pedagogům.

Vzdělání celý článek
27.5.

Od početí ke školní brašně

Ve dnech 29. a 30. května se na Zámku v Pardubicích uskuteční seminář s názvem „Od početí ke školní brašně“

Vzdělání celý článek
2.12.

Školy nejsou naplněné.

Zásadní pro rozhodování kraje bude také nový státní rozpočet. „Důležité je, že máme zpracovanou aktuální koncepci školství a známe konkrétní potřebu i požadavky zaměstnavatelů na jednotlivé profese.

Vzdělání celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting