Generali a fanoušci HC Dynamo Pardubice pomáhají mamince dvou malých hokejistů

5.3.

Generali a fanoušci HC Dynamo Pardubice pomáhají mamince dvou malých hokejistů

Pojišťovna Generali věnovala 254 480 Kč na podporu Petry a jejích dvou malých hokejistů, jimž rakovina sebrala manžela a tátu
Výše finanční pomoci se odvíjela od návštěvnosti posledního utkání HC Dynamo Pardubice v základní části hokejové extraligy 
Generali za každého návštěvníka zápasu HC Dynamo Pardubice Petře věnuje 25 korun
Petru a její dva syny navždy opustil manžel a táta, který zemřel na rakovinu. Oba malí kluci milují hokej, starší už hraje za Dynamo, mladší je zatím v kurzu bruslení. Petra se oba syny snaží vést k lednímu hokeji, který celá rodina vždy milovala. Obránce Petr Čáslava byl velkým kamarádem zesnulého otce a Petra pomáhala s výchovou Michaela Špačka, který hraje za tým Red Deer Rebels v kanadské WHL. Nicméně kvůli vysokým nákladům hrozí, že chlapci budou muset přejít na jiný sport. 
A právě Petře a dalším třinácti lidem s podobně nelehkým osudem, které vybraly jednotlivé týmy extraligy, se rozhodla pomoci pojišťovna Generali, hlavní partner nejvyšší hokejové soutěže. Její pomoc spočívá ve finančním daru 25 korun za každého fanouška, který navštívil závěrečné utkání základní části extraligy. Darované peníze pak poputují přímo ke konkrétní osobě. V případě týmu HC Dynamo Pardubice finanční podpora Petry díky návštěvě 10 194 diváků dosáhla částky 254 480 korun. „Částka spojená s tímto utkáním proto poslouží k úhradě nákladů spojených s hokejem pro oba chlapce. Hradit se z ní budou například členské příspěvky, nákup výzbroje a náklady spojené s účastí na turnajích,“ říká Honza Marek, mluvčí pojišťovny Generali.
Díky tomu, že fanoušci hokeje na všechna utkání posledního kola hokejové extraligy dorazili v celkovém počtu 74 552, věnuje Generali čtrnácti konkrétním lidem se zdravotními problémy dohromady 1 894 450 Kč. „Částku vybranou při utkání v Mladé Boleslavi s Třincem jsme se kvůli cílenému bojkotu zápasu ze strany fanoušků BK Mladá Boleslav rozhodli zdvojnásobit,“ upřesnil Jan Marek. Jednotlivé příběhy podporovaných lidí najdete na webu stránkách www.generalihokej.cz.
Generali zapojuje fanoušky do Virtuální ligy 
Pojišťovna Generali je od sezony  2016/2017 hlavním partnerem hokejové extraligy. Fanoušky do hokejového dění vtahuje i prostřednictvím hry Generali PUK, ve které každý může poměřit své síly se všemi fanoušky napříč extraligou. Jejím cílem je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. V letošní sezoně je navíc možné hrát virtuální ligu, která kopíruje reálná utkání nejvyšší hokejové soutěže. Ve hře se také objevuje několik nových prvků jako sběr mincí, úkoly a obchod pro nákup vylepšení. Hra je k dispozici pro chytré telefony a tablety s operačním systém Android a iOS. 

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

13.2.

Tisková zpráva k vystoupení Pavla Severy v Poslanecké sněmovně

Včera schválený návrh změny zákona o veřejném zdravotním pojištění, který mění nynější rozsah regulačních poplatků.

Zdraví celý článek
3.7.

Pardubická nemocnice získá 120 milionů korun na investice do přístrojů

„Investicemi do přístrojové techniky se výrazně zmodernizuje vybavení našich nemocnic a zlepší péče o pacienty tak, jak to v posledních deseti letech nebylo možné,“ prohlásil Roman Línek, první náměstek hejtmana Pardubického kraje zodpovědný za zdravotnictví a člen Výboru Regionální rady.

Zdraví celý článek
27.2.

V sobotu 2. března od 8.00 do 11.00 hodin může veřejnost absolvovat screeningové vyšetření sluchu v ambulanci ORL kliniky Pardubické nemocnice.

ORL klinika se již tradičně připojuje ke Světovému dni sluchu. Veřejnosti nabídne možnost screeningového vyšetření sluchu spojenou s informacemi o naslouchadlech. Akce se uskuteční od 8.00 do 11.00 hodin v ambulanci ORL kliniky a je určena pro pacienty starší deseti let.

Zdraví celý článek
13.8.

Problém: TUBERKULÓZA ve Foxconnu!

Podle dostupných informací pocházejí všichni nemocní zaměstnanci z Mongolska.

Zdraví celý článek
13.2.

Valentýnské odběry krve byly zahájeny.

Na pátek 14. února připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR zdravotně preventivní akci. Dárci si budou moci na transfuzním oddělení nechat změřit svůj body mass index (BMI), váhu, klidový metabolismus, procento kosterního svalstva a tělesného tuku či viscerální tuk. Na základě zjištěných hodnot jim bude nabídnuto také shrnutí výživových doporučení. Akce se bude opakovat ještě v závěrečný den Valentýnských odběrů v pátek 21. února.

Zdraví celý článek
22.8.

Radioporadna s MUDr. Fialovou o alkoholismu

Ze statistik vyplývá, že tyto problémy má zhruba 25 % mužů a 10 % žen v České republice.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting