Magické obrazy, které léčí

17.6.

Magické obrazy, které léčí

Magické obrazy, které léčí

Magické obrázky, které mají pomoci nemocným dětem, namalovali školáci ze Základní školy Benešovo náměstí v Pardubicích. Ve středu 18. června je může veřejnost vidět na prodejní výstavě nazvané příznačně Magické obrazy, které léčí. Ve výstavní expozici bude na sto obrázků, které namalovaly děti z prvního i druhého stupně základní školy. „Žáci osmé třídy vytvořili společné dílo. Stejně jako ostatní obrázky bude na prodej. Výtěžek z prodeje i z dobrovolného vstupného věnujeme dětskému oddělení pardubické nemocnice,“ řekla jedna z pořadatelek výstavy Kateřina Bakulová. Obrázky, do kterých jejich autoři vložili pozitivní energii, budou k vidění ve středu 18. června ve školní jídelně Základní školy na Benešově náměstí, která se na pár hodin promění v prodejní galerii. Dílka, která mají vysílat léčivou energii tím správným směrem, zde budou vystavena a nabízena k prodeji od 16:00 do 18:00 hodin. Atmosféru výstavy dětských obrázků, které určitě zahřejí duši návštěvníků, zpříjemní také hudební doprovod a drobné občerstvení

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

30.9.

Oddělení klinické hematologie Pardubické nemocnice si nadále drží vysokou kvalitu, splnilo všechny podmínky Dozorového auditu NASKL.

Podmínky Auditu II NASKL splnilo toto pracoviště v roce 2010. Předloni úspěšně absolvovalo Dozorový audit A a nyní si vše zopakovalo při Dozorovém auditu B, který posuzoval zavedení systému řízení kvality dle nového vydání normy ISO 15189.

Zdraví celý článek
5.3.

Generali a fanoušci HC Dynamo Pardubice pomáhají mamince dvou malých hokejistů

Pojišťovna Generali je od sezony 2016/2017 hlavním partnerem hokejové extraligy. Fanoušky do hokejového dění vtahuje i prostřednictvím hry Generali PUK, ve které každý může poměřit své síly se všemi fanoušky napříč extraligou.

Zdraví celý článek
29.10.

MUDr. Roman Michálek z ORL kliniky Pardubické nemocnice byl opět pozvaným lektorem kurzu Plastiky boltců ve Svitavské nemocnici.

Kurz, na který se opět sjelo několik desítek odborníků z celé republiky, se věnoval rozdílným technikám operace odstátých ušních boltců. Operace byly přenášeny formou videokonference do přednáškového sálu, kde měli účastníci možnost on line diskutovat přímo s operatéry na sále.

Zdraví celý článek
18.4.

V Pardubické nemocnici se v rámci Pracovního setkání Makulárního klubu opět uskuteční oční operace v přímém přenosu.

Operace v přímém přenosu zahájí 18. Pracovní setkání Makulárního klubu. První bude provádět právě primář Novák spolu s docentem Petrem Součkem, u druhé budou operatéry docent Petr Souček a MUDr. Ilona Součková

Zdraví celý článek
28.1.

V Náchodě začne fungovat první babybox v kraji

Jsem ráda, že v našem kraji takové zařízení vznikne,“ řekla krajská radní Jana Třešňáková.

Zdraví celý článek
1.4.

Kraj připravuje harmonogram fúze nemocnic.

Finanční injekce Chrudimské nemocnici nic nemění na záměru schváleném na únorovém zastupitelstvu kraje. Samospráva tehdy rozhodla o fúzi pěti nemocnic do jedné společnosti, ale zároveň také o navýšení základního jmění nástupnické organizace o 250 milionů korun v průběhu příštích dvanácti měsíců.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting