„Nezapomínejme na preventivní prohlídky aneb zdraví naproti!“

18.10.

„Nezapomínejme na preventivní prohlídky aneb zdraví naproti!“

Ministerstvo zdravotnictví ČR spolu s Centrem prevence, o. s. vydalo informativní brožurku s názvem „Nezapomínejme na preventivní prohlídky aneb zdraví naproti!“ Pacienti se zde mj. dozvědí, na jaké preventivní prohlídky mají v rámci veřejného zdravotního pojištění nárok, co je přesným obsahem prohlídky, v jakých intervalech by jí měli absolvovat, nebo jak má preventivní prohlídka probíhat. Cílem tohoto projektu je zvýšení návštěvnosti preventivních prohlídek a informování pacientů o tom, na co mají ze zákona nárok.


Brožurka je od 7. 10. 2013 k dostání v ordinacích praktických lékařů, gynekologů a stomatologů a také v lékárnách. Rozdávána bude ale například i na 2. stupni základních škol v rámci Výuky ke zdraví a na Krajských úřadech. Ke stažení ji najdete níže.

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

25.3.

Pacientům Dvora Králové nové „cétéčko“.

Díky novému přístroji za 12 milionů korun se ve spádové oblasti nemocnice výrazně zlepší zdravotní péče.

Zdraví celý článek
1.8.

Co se smí, a co se nesmí (dovézt)

Jelikož není mnoha lidem jasné, co si smí z dovolené bez problémů přivézt, uvádíme následující fakta.

Zdraví celý článek
28.12.

Rodičky jsou v kraji spokojené, chtějí zlepšit jen jídlo

V Pardubickém kraji se rodí v Pardubicích, Chrudimi, Svitavách a v Ústí nad Orlicí. Všude se snaží vytvořit maminkám příjemnou atmosféru a kromě perfektní zdravotní péče jim nabídnout také různé relaxační pomůcky jako vířivky, míče, stoličky, hifi věže nebo aromaterapii.

Zdraví celý článek
13.1.

Hradecká neurolaboratoř navázala spolupráci se střední školou v Pardubicích

To, že české neurolaboratoře nejsou s trendy týkajícími se tréninku mozku nikterak pozadu, dokládá na jedné straně stále rostoucí poptávka klientů po nových tréninkových aktivitách a na straně druhé zájem zahraničních institucí a kapacit o know-how z českého prostředí. Počet neurolaboratoří na trénink mozku neustále roste.

Zdraví celý článek
25.3.

Halt, wer da? Ein Tiplik in Zittau!

Zdá se, že se tiplíci přenášející katarální horečku ovcí neboli bluetnogue před ničím nezastaví.

Zdraví celý článek
10.9.

Dvě oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s. mají nové primáře

Budeme spádovou urologií pro celý Pardubický kraj, tudíž se větší operativa bude dělat na našem pracovišti jako rutinní záležitost. A pochopitelně se bude snažit učit mladé lékaře,“ popsal primář Hafuda své vize při nástupu do funkce.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting