Novou vedoucí úseku farmacie se stala PharmDr. Zdeňka Vondráčková

4.1.

Novou vedoucí úseku farmacie se stala PharmDr. Zdeňka Vondráčková

Po osmi letech se mění vedoucí odboru farmacie Pardubické nemocnice. RNDr. Jitku Šťastnou střídá PharmDr. Zdeňka Vondráčková.
Úsek farmacie Pardubické nemocnice má novou vedoucí. Na základě výsledků výběrového řízení se 1. ledna 2017 ujala funkce PharmDr. Zdeňka Vondráčková. Vystřídala RNDr. Jitku Šťastnou, která v této pozici působila osm let.
„Paní doktorce Šťastné patří naše velké poděkování za dlouholetou kvalitní práci v čele úseku farmacie, který má i její zásluhou vynikající výsledky. To je pro nemocnici velice důležité, protože se jedná o jedno z klíčových pracovišť. Jsem ráda, že na úseku farmacie bude pracovat i dál,“ řekla ředitelka Pardubické nemocnice Ivana Urešová, která společně s náměstkem pro léčebně preventivní péči Romanem Michálkem poděkovala končící vedoucí za její mnohaletou činnost na pozici vedoucí úseku farmacie.
RNDr. Šťastná do Pardubické nemocnice nastoupila 1. srpna 1975 a s tříletou přestávkou zde pracuje dodnes. V čele úseku farmacie, který tvoří ústavní lékárna, lékárna pro veřejnost a zdravotnické potřeby, byla od začátku roku 2008. Po osmi letech na pozici vedoucí končí, ale nadále zůstává na tomto pracovišti. Úsek farmacie nově vede PharmDr. Vondráčková, jež do Pardubické nemocnice přichází z privátní lékárny.
„Nové vedoucí úseku farmacie si dovolím popřát hodně úspěchů. Všichni si přejeme, aby úspěšně navázala na svou předchůdkyni, aby se toto pracoviště nadále rozvíjelo a aby se jí podařilo realizovat vše, s čím uspěla při výběrovém řízení,“ pronesla ředitelka nemocnice Urešová.

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

13.3.

Kapka naděje pomáhá novorozencům v Pardubické nemocnici, darovala přístroje na léčbu žloutenky

Novorozenecká žloutenka je častým onemocněním dětí po narození a její závažnější formy se léčí pomocí fototerapie vydávající světlo s namodralým odstínem.

Zdraví celý článek
22.2.

Ve zdravotnictví tiká časovaná bomba jménem PC po expiraci

Ve Zdravotnictví čelí řadě problémů. Trápí ho nejen stárnutí populace, zvyšování požadavků na lékařskou péči a nedostatek pracovníků, ale také značně podfinancované investice do vybavení, a to včetně moderních přístrojů nebo počítačů. Právě v počítačovém vybavení tiká časovaná bomba, kterou mohou odpálit hackeři.

Zdraví celý článek
13.5.

Poděkování dárcům roku 2018

Český národní registr dárců dřeně a Nadace pro transplantace kostní dřeně ocenily v pátek 26. 4. dárce za rok 2018. V pořadí již dvacátý první ročník proběhl v pražském Obecním domě, kde převzalo cenu celkem 33 dárců z celé republiky, jen díky nim mohla být pacientům bez dárce v rodině transplantována kostní dřeň.

Zdraví celý článek
6.12.

Pardubičtí chirurgové prezentovali svou práci v Japonsku

Kongres se konal ve druhé polovině listopadu v Congress Center v Nagoji. Jeho součástí bylo rovněž Japonsko – České symposium. Následně se oba pardubičtí chirurgové přesunuli ze třetího největšího japonského města do metropole. V Tokiu se zúčastnili 21. Česko – Japonského chirurgického symposia.

Zdraví celý článek
30.4.

Ultrazvuk do Třebové, rezonanci do Ústí

Pořízení tohoto vyšetřovacího přístroje si vyžádá náklady v částce zhruba 1,6 milionu korun.

Zdraví celý článek
24.9.

Záchranářům v Přeloučí slouží nové středisko

V pátek 21. září bylo v Přelouči otevřeno nové výjezdové stanoviště Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting