Novou vedoucí úseku farmacie se stala PharmDr. Zdeňka Vondráčková

4.1.

Novou vedoucí úseku farmacie se stala PharmDr. Zdeňka Vondráčková

Po osmi letech se mění vedoucí odboru farmacie Pardubické nemocnice. RNDr. Jitku Šťastnou střídá PharmDr. Zdeňka Vondráčková.
Úsek farmacie Pardubické nemocnice má novou vedoucí. Na základě výsledků výběrového řízení se 1. ledna 2017 ujala funkce PharmDr. Zdeňka Vondráčková. Vystřídala RNDr. Jitku Šťastnou, která v této pozici působila osm let.
„Paní doktorce Šťastné patří naše velké poděkování za dlouholetou kvalitní práci v čele úseku farmacie, který má i její zásluhou vynikající výsledky. To je pro nemocnici velice důležité, protože se jedná o jedno z klíčových pracovišť. Jsem ráda, že na úseku farmacie bude pracovat i dál,“ řekla ředitelka Pardubické nemocnice Ivana Urešová, která společně s náměstkem pro léčebně preventivní péči Romanem Michálkem poděkovala končící vedoucí za její mnohaletou činnost na pozici vedoucí úseku farmacie.
RNDr. Šťastná do Pardubické nemocnice nastoupila 1. srpna 1975 a s tříletou přestávkou zde pracuje dodnes. V čele úseku farmacie, který tvoří ústavní lékárna, lékárna pro veřejnost a zdravotnické potřeby, byla od začátku roku 2008. Po osmi letech na pozici vedoucí končí, ale nadále zůstává na tomto pracovišti. Úsek farmacie nově vede PharmDr. Vondráčková, jež do Pardubické nemocnice přichází z privátní lékárny.
„Nové vedoucí úseku farmacie si dovolím popřát hodně úspěchů. Všichni si přejeme, aby úspěšně navázala na svou předchůdkyni, aby se toto pracoviště nadále rozvíjelo a aby se jí podařilo realizovat vše, s čím uspěla při výběrovém řízení,“ pronesla ředitelka nemocnice Urešová.

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

7.6.

Orlickoústecká nemocnice má nakročeno. Vznikne zde urgentní příjem

Podle radního Ladislava Valtra vnímá zdejší veřejnost Orlickoústeckou nemocnici velmi dobře. „Orlickoústecká nemocnice byla a díky své spádovosti stále je jedním z pilířů akutní lůžkové péče v kraji. Je jednou z nejkomplexnějších co se týká portfolia zastoupených oborů a má své opodstatnění, což se odráží jak v novém Programu rozvoje NPK, tak i v plánu výstavby urgentního příjmu, který je nyní ve fázi přípravy projektu.“

Zdraví celý článek
23.11.

Pardubice bezodkladně řeší výskyt radonu ve školkách

Takové situace běžně ve školkách nenastávají, proto není důvod k žádné panice z naměřených hodnot.

Zdraví celý článek
16.4.

Lentilka dostane novou zahradu, získá ji od Služeb města Pardubic

Změn doznají jak travnaté plochy a prvky zeleně, tak třeba i chodníky, terasy a další pochozí prvky. Stávající vzrostlé stromy přitom budou zachovány.

Zdraví celý článek
5.3.

Generali a fanoušci HC Dynamo Pardubice pomáhají mamince dvou malých hokejistů

Pojišťovna Generali je od sezony 2016/2017 hlavním partnerem hokejové extraligy. Fanoušky do hokejového dění vtahuje i prostřednictvím hry Generali PUK, ve které každý může poměřit své síly se všemi fanoušky napříč extraligou.

Zdraví celý článek
9.8.

Centrum pracovního lékařství nabízí novou chladící vodní lázeň

yšetření ve vodní lázni, která má teplotu 10 stupňů, se využívá při poskytování pracovně-lékařských služeb u osob zařazených v riziku vibrací přenášených na ruce. Je rovněž doporučeno při diagnostice nemocí z povolání a v diferenciální diagnostice různých neprofesních onemocnění z oboru neurologie, angiologie, revmatologie, dermatologie apod. „Vyšetření se provádí po předchozím objednání. Jeho součástí je písemné vyhodnocení výsledku vodního chladového testu a pletysmografie cév prstů rukou,“ poznamenala primářka Eichlerová.

Zdraví celý článek
22.12.

Se společným memorandem proti ministerstvu zdravotnictví

Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek vyvracel obavy, že některá centra zruší.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting