Ředitel omezil návštěvy v pardubické nemocnici

23.11.

Ředitel omezil návštěvy v pardubické nemocnici

Ředitel omezil návštěvy v pardubické nemocnici

Na základě rozhodnutí epidemiologické komise vyhlásil v sobotu 21. listopadu ředitel pardubické nemocnice Josef Šimurda zákaz návštěv pro všechny jednotky intenzivní péče, pro oddělení ARO a pro celé interní oddělení Pardubické krajské nemocnice. Epidemiologická situace bude nadále průběžně monitorována a vyhodnocována. Aktuálně budou přijímána odpovídající opatření. V současnosti jsou v Pardubické krajské nemocnici hospitalizováni tři pacienti s prokázanou pandemickou chřipkou. Jejich zdravotní stav je naštěstí uspokojivý.

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

3.1.

Prvním dítětem narozeným v novém roce v porodnici Pardubické nemocnice je stejně jako vloni holčička.

Laura byla první „novoroční“ holčičkou narozenou v některé ze čtyř porodnic Nemocnice Pardubického kraje. Prvním klukem a vůbec prvním dítětem narozeným v roce 2016 v Pardubickém kraji byl chlapeček Alex

Zdraví celý článek
5.12.

Otologický den nabídne netradiční spojení medicíny a divadla

ORL klinika Pardubické nemocnice spolupořádá 57. Otologický den. Nabídne netradiční program ve spojení s herci Východočeského divadla.

Zdraví celý článek
17.7.

Parkoviště u fakultní nemocnice v Hradci Králové by mělo začít sloužit začátkem příštího roku

Zeleni na nábřeží Labe u hradecké fakultní nemocnice by mělo ulevit nové parkoviště. Radní včera schválili výběr dodavatele, který zpevněnou plochu pro 205 parkovacích míst postaví za necelých 11 milionů korun s DPH. Začít stavět by se mohlo do konce prázdnin. Podle návrhu smlouvy by mělo být parkoviště být hotové do pěti měsíců od zahájení stavby.

Zdraví celý článek
19.11.

Krvácení z nosu může signalizovat i vážné onemocnění

Krvácení z nosu nemusí být banální záležitostí a ne vždy ho člověk zastaví sám. Pokud je krvácení častější a masivnější, je potřeba neprodleně navštívit ORL ambulanci.

Zdraví celý článek
13.11.

Mezi prvodárce krve se zařadil i bývalý hokejový gólman Salfický

Na transfuzní oddělení v průběhu dnešního dopoledne postupně dorazilo 22 lidí, kteří se poprvé v životě rozhodli darovat krev. Tři z nich neprošli lékařským vyšetřením a svůj premiérový odběr museli odložit. Všichni ostatní se však mezi prvodárce zařadili.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting