Uzavřené parkoviště a náhradní cesta na odběry pro imobilní pacienty

1.8.

Uzavřené parkoviště a náhradní cesta na odběry pro imobilní pacienty

V okolí biochemických a mikrobiologických laboratoří probíhají stavební práce. Pro pacienty s poruchou mobility a imobilní pacienty byla kolem budovy č. 26 vytvořena panelová cesta, po které je možné dovézt pacienta vozem až k odběrové místnosti.
Pacienti vyhledávající biochemické laboratoře a mikrobiologii (budova č. 26) budou mít po dobu zhruba tří měsíců zkomplikovanou cestu ke svému cíli. Přilehlé parkoviště muselo ustoupit zemním pracím na budoucím kolektoru a je dočasně uzavřeno. Omezen je i provoz na komunikaci mezi budovou AGEL a staveništěm nového pavilonu psychiatrie. Z důvodu pokládky kanalizace je omezen provoz i u budovy č. 4 kardiologie.
Pro pacienty s poruchou mobility a imobilní pacienty proto byla kolem budovy č. 26 vytvořena provizorní zpevněná panelová cesta, po které je možné dovézt pacienta vozem až k odběrové místnosti. Vzhledem k omezenému prostoru před vstupem do budovy oddělení biochemie je možné zde zastavit jen po nezbytně nutnou dobu.
Za vzniklé komplikace, které souvisejí s novou výstavbou v areálu Pardubické nemocnice, se omlouváme.
Zdroj: pardubice.nempk.cz

Další zprávy z kategorie "Zdraví"

18.6.

Chirurgická klinika zavedla novinku při operacích nádorů

O své zkušenosti a poznatky se pardubičtí chirurgové podělili se svými kolegy z jiných nemocnic z celé České republiky na specializovaném odborném semináři, který byl věnován problematice specifických zákroků v kolorektální chirurgii.

Zdraví celý článek
4.10.

Nemocnice už pracují společně ve čtyřech oblastech

V každé oblasti je sestaven řešitelský tým a určen jeho vedoucí, který předkládá představenstvu návrhy na konkrétní opatření.

Zdraví celý článek
11.3.

Reakce: Chudák Julínek, politujme ho

Exministru Julínkovi prý křivdíme, protože za problémy traumacentra a onkocentra v pardubické nemocnici nemůže

Zdraví celý článek
25.6.

Ohnisko nákazy ptačí chřipkou už není nebezpečné

Hasiči s vojáky a pracovníky farmy ZOD Zálší v Tisové u Vysokého Mýta dokončili v sobotu 23. června 2007 dekontaminaci hal.

Zdraví celý článek
16.2.

Město investuje do zdraví pardubických dětí

Jen za první rok vyšetřili pracovníci Hamzovy léčebny pomocí tenzometrické desky chodidla 818 školáků, u 53 procent odhalili funkční vadu nohy.

Zdraví celý článek
11.2.

V ordinaci už provedli téměř šest set vyšetření

Pomoc v ordinaci využilo přes 150 klientů a provedeno zde bylo téměř 600 vyšetření. Například v roce 2017 se počet vyšetření pohyboval kolem 230, za rok 2018 praktický lékař zaznamenal přes 350 vyšetření, nejčastěji spojených s potížemi s krevním tlakem, nachlazením nebo drobnými ranami.

Zdraví celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting